Grāmatzīmes

Spēle Farm Days

Spēle Farm Days

Farm Days

Farm Days

Spēle Lauku dienas: pārņem
Pilsētas iedzīvotāji dažreiz domā, ka dzīvot fermā ir ļoti patīkami - laika apstākļi vienmēr ir lieliski, spīd saule, gaiss ir tīrs, ēdiens ir svaigs. Bet tas notiek, ja esat tūrists ciematā, kad jums nav jāstrādā no saullēkta līdz saulrietam, lai uz galda būtu ēdiens. Neliela izpratne par to, kā ir strādāt uz zemes, palīdzēs pārlūka spēlei Farmer’s Day. Viss sākās ar to, ka jūs atstājāt mantojumu - pamestu fermu. Kad esat noslēdzis īpašnieka tiesības, jūs nekavējoties ieradāties vietā, lai novērtētu zemes platību. Bet kāda bija vilšanās no tā, ko viņš redzēja - viss apkārt bija klāts ar garu zāli, un divas vientuļas ēkas - tava māja un klēts - izkliedza un zaudēja svaru. Izskatās, ka iepriekšējais īpašnieks ilgu laiku neko nav izdarījis, un gadu gaitā ir iestājusies pilnīga pazušana. Nu, jums ir jāparāda, uz ko esat gatavs, un to, ka pilsētnieki arī ir varoņdarbi un prot strādāt. Atnākot uz “Lauku dienām”, jums būs nepieciešama iedvesma un pacietība, lai sākumā noklausītos palīgu, kurš jūs satiks, vadīs jūsu darbības un izdalīs uzdevumus. Viņas vārds ir Maša - dzīva meitene, kas dzīvo apkārtnē. Tiklīdz viņa jūs sveicināja, viņa nekavējoties ķērās pie galvenā - darba. Mēs attīstām savu saimniecību
Meitene parādīja, cik briesmīgā stāvoklī ir jūsu māja, un, ja vēlaties tajā dzīvot, jums tas būs jāremontē. Neuztraucieties, to ir viegli izdarīt - jums vienkārši jānoklikšķina uz ēkas, un šeit atrodas maza balta savrupmāja ar gudru sarkanu jumtu un neliels dārzs. Nākamais rindā ir klēts - galvenā ēka, jo viņi tajā ievieto ražu un tur instrumentus. Izrādījās, ka arī viņam bija nepieciešams kapitālais remonts. Dariet to pašu ar viņu, un maģiski jumta caurumi ir aizlāpīti, sienas tiek krāsotas, salauzti logi tiek aizstāti ar jauniem. Kad remonta problēma ir atrisināta, mēs sākam audzēt ražu. Pirmais, kas jums jāaudzē, ir kvieši. Lai sāktu, no akas ievelciet ūdeni un nelielu daudzumu aplejiet ar graudiem. Mums jāgaida, kamēr asni izšķīlušies, nogatavojušies, un tos būs iespējams savākt. Bet ir īsāks veids - maksāt divas naudas vienības, un kvieši augs daudz ātrāk. Lai pabeigtu katru darbību, objektos jābūt slīprakstam:
• Mēs savācam ūdeni akā
• Noklikšķiniet uz zemes gabala, lai laistītu
• Kad raža ir nogatavojusies, noklikšķiniet vēlreiz, lai to novāktu.
Nākotnē, turpinot spēli Zemnieku dienā, mēs darām to pašu, kad vien mums ir jārīkojas. Sāciet pelnīt
Spēles attīstības scenārijs ir interesants, un, lai tajā ievadītu savu vārdu, Lauku dienu reģistrācija jums palīdzēs vai reģistrēties caur sociālo lapu. Kad raža tiek novākta, tā iekrīt jūsu remontētajā šķūnī, blakus kurai redzat ziņojumu dēli. Tiklīdz tur parādās zaļa atzīme, ir pienācis jauns uzdevums. IPlayer fermu dienās jums var piedāvāt izdevīgu darījumu par kāda produkta piegādi, un, ja jūs to akceptējat, sākas nopietns darbs. Kopš šī brīža jums ir jāatceras savs tēls un jācenšas klientus nepazemot. Pamazām Lauku saimniecības dienas jums pavērs daudz interesantu iespēju:
• vaislas dzīvnieki un mājputni
• Audzējiet dažādus augus
• Veidot uzņēmumus
• Pārstrādāt produktus precēs
• Pārdodiet tos tirgos un veikalos
Jūs dosities no pilsētnieka, kurš ieradies tukšā zemē, pie pieredzējuša lauksaimnieka, attīstīta un turīga, kam ir viss kontrolē.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more