Grāmatzīmes
stratēģijas spēles

stratēģijas spēles

online stratēģijas spēle – Populārākās kolonnas. Šeit mīlestība ir brīvi spēlēt, meitenes un zēni, vecāki arī nav averse ar virtuālo cīņu armiju, atspoguļojot ienaidnieku. Papildus klasiskajām simulatori, produktus, kuru pamatā flash baudīt uzmanību. Darbība sākas tūlīt pēc nelielas korekcijas, un notikumi nekavējoties uzņem apgriezienus. Sakārtot roboti par ēkām, slēgtu ienaidnieks ceļu uz galveno objektu, iznīcināt visus monstriem un ārvalstnieku veidu, bet mierīgie iespējas jūs izveidojat, kontrolējot ierīces, ēkas, cilvēki – arī šeit, mums ir vajadzīga stratēģija.

3.8 1 2 3 4 5 (Total 18)

Spēles stratēģijas spēles pēc kategorijas:

online stratēģijas spēle pieejama bez maksas visiem

stratēģijas spēles stratēģijas spēles Tā zināmā lieta, vienmēr ir plāns, kā sākt un ko nākt. Pretējā gadījumā, nekādā veidā, jo tad sākas haoss, un nekas nevar atlaist. Atvērto stratēģija spēles par brīvu, lai padarītu plānošanas process skaidrāk, un piemērs spēle iemācīties kontrolēt situāciju, lūdzot viņas virzienā.
Mums ir lieliskas simulāciju dažādās jomās, lai rūpēties, lai meitenēm un zēniem visu vecumu. Un tie paši dalās par stratēģiju

  • Militārā stratēģija
  • ekonomiskā stratēģija

Militāro teātris liek viņa lugas

Karš ir ne tikai šāvēja un sarežģīts mehānisms, kas kļūs jums mehāniķi. Kari ir cīnījās armiju un armiju, kas vajadzīgi, lai apmācītu, aprīkot, apģērbtu, barību un iesniegt. Bet gala produkti, apģērbs nolietojas, ierocis iet uz leju. Tātad jums ir nepieciešams pastāvīga piekļuve visiem elementiem, lai uzturētu kaujas spēju karavīriem. Kā to izdarīt? Spēlēt online stratēģijas, un mācīties.


stratēģijas spēles stratēģijas spēles Balstoties uz militāro bāzi, apmācīt karavīrus uz krasta placdarms, Naladte ieguves, atveriet Ieroču, sadraudzēties ar kaimiņiem. Attiecības ar kaimiņiem – tas ir svarīgs elements, lai gūtu panākumus. Ar viņiem jums būs pārdot vai maina lietas, bet uzbrukums no ienaidnieka, jūs varat paļauties uz palīdzību no sabiedrotajiem. Jūs varat arī pieņemt darbā citus izkraut karavīrs savā armijā, un ja līmenis jūsu ekonomika būs pietiekami, lai saņemtu viņiem interesē, viņi lūgs jums.
Jūs vienmēr jābūt kapitāls, bet tas būtu jāpalielina, lai paaugstinātu līmeni ieroču un ietekmē kaimiņiem – kam ir vairāk finanšu, kurš valda pār bumbu.


Sākot no vienkāršām un pieejamām darbībām, pareizi piešķirt līdzekļus, jums būs sasniegt lieliskus rezultātus nākotnē. Galvenais ir domāt ar savu kustas, īpaši pirmo, jo tas ietekmē to, cik labi jūs lietas iet tālāk. Kļūsti spēcīgs ārija jūs uzvarēt ienaidniekus un pievieno tos savā zemē atkal strādāt par to, kā stiprināt robežas un nodrošināt labklājību iedzīvotājiem.
militārā stratēģija var būt ekonomiskā bez krāsas. Tad jūsu uzdevums ir aizstāvēt pilsētu vai struktūras. Jūs esat ieguvuši, lai karavīri uz punktiem, kas ienaidnieks vienmēr ietilpst aizsprosts jūsu uguns.

Nav nekas lieks, tikai loģika un uzņēmējdarbības

stratēģijas spēles

Peace online stratēģijas, kuras mērķis ir būvniecību un attīstību uzņēmējdarbības vai loģisks. Tie var ietvert:

  • Viesnīcas
  • Restorāni
  • veikali
  • Slimnīcas  
  • Farms
  • City

Par šo rotaļlietu jūs varat sēdēt visu dienu. Katrs līmenis padara izveidošanu vai būvniecību vairāk luksusa uzņēmumiem. Fermā ir jauni noderīgi instrumenti un ēkas pilsētā mājiņās aizstāj ar mājiņas, un tad savrupmājas un pilis. Restorāni sāk apkalpo dažādus ēdienus un modernās tehnoloģijas paātrina. Stores kļūt pievilcīgāks pircējiem interjeru un sortimentu, un viesnīca iedzīvotāji bauda pastiprinātu pakalpojumu.


Tomēr, lai iegādātos papildu posteni, tas ir nepieciešams, lai strādātu fine: raža, apkalpot klientus, lai izārstēt slimos. Pabalstus tiek apgūtas pakāpeniski, un kas zina, varbūt jums kļūs par īpašnieku uzņēmuma tīklā, un jūsu peļņa būs patiesi iespaidīgs. Izmēģināt sevi dažādās jomās, jo jūs varat tikt galā ar jebko: zivis, rakt zeltu, vācot medu, aizpildiet mašīna gatavot burgers, lai būvētu ceļus Romā. Stratēģija var izmantot galda spēles, piemēram, jūras kaujas, dambrete, šahs, Tic-tac-toe.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more