Grāmatzīmes
Loģikas spēles tiešsaistē

Loģikas spēles tiešsaistē

Logic palīdz mums pieņemt pareizos lēmumus, un bezmaksas tiešsaistes spēles loģisks – Play for fun un attīstīt esošās prasmes. Tikai ar palīdzību loģika jūs pavadīt ģimenes aitu uz māju, palīdzēt gliemezim Bobam laika, lai nokļūtu korpusa vectēvs, aizsargāt ticami savu pili, būs ekstrakts dārgumu alā ar zibsnīšana un mazliet, un daudzi premnozhestvo laika uzvarēt Tic-tac-toe, kartes, jūras kaujas un šahs . Logic – ir spēja plānot un prognozēt. Viņa apveltīta ar ziņkārīgs cilvēkiem, un šo kvalitāti var nepārtraukti uzlabota ar jauno coaching darbu.

3.6 1 2 3 4 5 (Total 16)

Spēles Loģikas spēles pēc kategorijas:

Loģikas spēles online par visiem gadījumiem

Loģikas spēles tiešsaistē Pat spēlētāji, kuri dod priekšroku aktīvās spēles ar kaujām un piedzīvojumiem, patīk spēlēt spēles internetā par brīvu loģiku. Pat ja viņi neapmeklē šo īpašo kategoriju to galvenajām spēlēm vienmēr ir par loģisku problēmu elements. Nē gājējs nav bez kādu mehānismu, lai savāktu darbu, vai palaist lai iezīmētu labirints dizainu. Nav loģikas nevar sakaut ienaidnieku, un nevis, lai atrastu piemērotu šaušanas punktu. Pat aizstāvot pili, armija jānovieto perimetrā, lai ienaidnieks jebkurā jomā nāk ar uguni.
tiešsaistes spēles Mīklu neuzkrītoši iemācīt elastīgu domāšanu. Ar tiem jūs uzzināsiet, kā izvēlēties pareizo taktiku pēc, paredzot iznākumu. Un, lai padarītu zinātnes interesantas spēles sakārtotas dažādām tēmām.

  • Classical: dambrete un šahs, madžongs, līnijas, Sudoku, tic-tac-toe, jūras kauja
  • vākšana Pipeline un mehānismi, Alchemy
  • Puzzles un tag
  • Passage no labirintu
  • spēle
  • Palaišanas priekšmeti: katapulta, rikošets, kas pārvietojas struktūra
  • Meklēt: objekti izejas

Mēs zinām, ka jums patiks

Loģikas spēles tiešsaistē

Loģikas spēles tiešsaistē Šis ir kolonna, kur to mājīgs justies, meitenes un zēni. Katrs prasīgi gaumei būs apmierināti, jo mēs varam spēlēt puzzle spēles brīvdomātājiem iesācējiem un guru racionālā prāta.
Jaunieši var veidot dzelzceļš vilcienu un virzīt uz audekla, vienlaikus izvairoties no sadursmes; izkraut lidmašīnu lidostā; manevrēt starp meteorītu kuriem atspoļkuģis. Vai dodieties uz aizvēsturiskiem laikiem, kad dinozauru valdīja un saglabāt iemūrēt olu iznīcināšana pēdējā ķirzaka. Viņi arī mācās, ko fizikas likumiem novietot daudzas lietas, un, ņemot vērā jaunas zināšanas, aprēķināt ātrumu un virzienu, priekšmetu, ka viņi ir sasnieguši mērķi.
Puzzle spēles meitenēm padarīs procesu transformācijas vai ražas noderīga. Pirms jūs mēģināt uz kleitu, tai vispirms ir atrodama telpā, kur ir daudz lietas, bez viņa. Tajā pašā laikā, kā arī pasūtījumu lidināties, izplatot lietas uz plauktiem, atvilktnēm, drēbju pakaramie un naktsgaldiņi.
Ļoti jaunie spēlētāji ir atraduši objekti atgriezties savās vietās. Kā redzams telpā izskatījās rotaļlietu cilpas, nosūtīt to atpakaļ, velkot peli. Nodarbību novērošana jūs veicat, un, ja jūs pasteidzies un tiekas laikā, tas dos papildu ieguvumus.

Heroes loģika spēles gaida jūs

Loģikas spēles tiešsaistē Loģikas spēles tiešsaistē

Tas ir jauki, lai tiktos ar multiplikācijas filmu varoņi, komiksu grāmatu sērijas, manga un anime, vai redzēt jaunas rakstzīmes, kas sapņo, lai apmierinātu tevi.
Fixico parādīt savas mājas un mācīt remonts metodes, saistot tās detaļas. Jo gliemeža Bob ir daudz nepabeigtu bizness, un viņš ir laimīgs, ja jūs piedāvājat savu palīdzību. Dažreiz tas izpaužas sajaukt, un nezina, kā atrast pareizo ceļu. Kur ir mans ūdens Problēmas ar caurulēm & ndash?; tie klucis un nerūsē, un viņš mīl peldēt. Palīdzi viņam, lai noteiktu visas problēmas, spēlējot puzzle spēles internetā par brīvu.
Aitas un atkal zaudēja viņiem daudz šķēršļu! Jūsu padomi palīdzēs atdzist viņiem izkļūt no nepatikšanām un atrast savu ceļu uz mājām. Jūs izklaidēs Simpsoni, Smeshariki, Sponge Bob, ārvalstniekam Pou, Peppa Pig, lāči un daudzām citām kaimiņvalstīm.
Ikvienam ir jābūt kaut kādā veidā palīdzētu tiem paredzēt puzzle, atcerieties, atrašanās vietu attēlus vai kombinācijas, izstāties no labirinta un pareizu tehniku. Daudz darba, lai gan ... Ir spēle, šis darbs? Tātad ir jautri dienas, no rīta un vakarā, darba dienās un brīvdienās, svētku dienās un pēc tam veica nodarbības jebkurā gadalaikā. Galu galā, lai būtu gudri, tik foršs, un tas ir viegli būt kopā ar mums!

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more