Grāmatzīmes
kvests

kvests

Jūs nekad zināt, ko autori ir jānāk klajā ar, lai mūs pārsteigt, bet spēlēt bezmaksas tiešsaistes spēles quests noderīga un interesanta. To būtība ir izpētīt perimetru, pievēršot uzmanību etiķetēm un savākt visu, kas ir iespējams uzņemt. Katra detaļa ir svarīga un aktīvs darbs kādā brīdī. Dažas no tām var būt saistīti kopā, un pēc tam izmantot tikai. Bieža iegultās mini-spēles, kur darbs ir nepieciešams, lai savāktu puzles, atrast izeju no labirinta, izmantot šo mehānismu, montēt struktūru. Palīdzība Gliemežu Bob ārvalstnieks Pou, laimīgs mērkaķis, un citi varoņi.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 11)

Spēles kvests pēc kategorijas:

Jaunieši Izmeklētāji izvēlētās tiešsaistes spēles quests

Quest spēles tiešsaistē Visi cilvēki reālajā dzīvē, spēlējot viesiem. Vai nav pārsteigts, tā ir taisnība. Skatīt sevi. Cik reizes jūs esat meklējis pazudušu zeķes, pulksteņi, grāmatas, pildspalvas vai rotaļlietu? Lai atrastu trūkstošos, jūs izskatījās zem gultas, skapis un meklēja plaukti, izkratījis saturu portfeļa. Jūs varat arī mēģināt atcerēties, kur viņi redzēja titulu pēdējo reizi, un pat piezvanīt saviem draugiem, lai noskaidrotu, vai tās ir jūsu lieta. Tas ir realitāte meklējumos, bet meklēt spēlēt online ir daudz interesantāk, un tādējādi, visticamāk, darīt mājas darbus, lai hit ceļa meklējumos kaut ko tur. Un jums ir jādara daudz, piemēram,

  • Lai pētītu uzdevumu un situāciju
  • Atrast informāciju par tēmu, vai kopumā
  • Lai atrastu vietu tajā
  • Ja tas ir nepieciešams apvienot dažas lietas
  • atšifrēt kodus
  • palaist mini darbavietu
  • izkļūtu no istabas

    Kur jūs varat ugorazdilo

Quest spēles tiešsaistē

Protams, spēle quests Krievijas priekšroku mūsu spēlētājiem, jo ​​tas ir vieglāk izprast to stāvokli. Kaut arī daudzi jautri izveidots tā, ka jūs nevarat izlasīt, intuitīvi saprast, ko jūs vēlaties. Nu, pieņemsim redzēt, kas jums ir sagatavoti stāsti.

Pasakas atdzīvojas un pārvēršas spēles tiešsaistē bez viesiem. Neuztraucieties, reizi būdā par raganu. Šķiet, ka tagad tas nav mājās, un jūs varat paskatīties mazliet. Paskaties podos, pārvietot mēbeles, bet nav baidīt mājaslapu pūce un kaķis, bet drīzāk piedāvāt viņiem ārstēt, un tie palīdzēs jums uzzināt.


kosmosā, aukstā un biedējošu, bet gan par kosmosa ārvalstnieku. Viņi slēgtas jums svešā kajītē, kur viss ir svešs un neizprotams. Iekļaut loģiku un nav jābaidās, lai veiktu darbības. Vienīgais veids, kā jūs iepriekš viņu minējumiem un spēs atšifrēt dīvaini uzrakstiem.
Vai tas nav labāk, situācija ir ar zemūdens vai kravas pirātu kuģa. Kas sazvērējušās iebrucējiem un cik daudz laika jums ir? Skatīties atzīmējot minūšu aizbēgt, un ir pienācis laiks domāt par kaut ko, ja jūs nevēlaties, lai mirst pie rokās iereibušiem slepkavas vai militārās ienaidnieka floti.


ieņem īpašu nišu spēles tiešsaistē uzdevumi ar misticismu. Tas ir, ja reālā šausmu un murgi. Jūs apmeklēsiet tumši kapenes, pārklāts ar zirnekļa tīklu pagrabs vecajā kapsētā, viduslaiku savrupmāju laikā Halloween. Jūs esat ieskauj dīvaini skaņām – tas ir žurkas vai spoks? Dažkārt šīs zināšanas var dot mājienu, jo gars var lūgt jums, un žurkas ir pietiekama, lai ārstētu kādu desas, lai iegūtu atslēgu pestīšanu. Un šeit ir, kā izkļūt no murgs vai ellē? Tad galvenais nepalīdzēs.


Quest spēles tiešsaistē Quest spēles tiešsaistē Online spēles quests, tas ir arī piedzīvojums. Sapņoja kļūt arheologs? Tad uzzinātu, kādi testi ir waiting for you. Tas ir bīstams džungļi, climbs sniegots peaks, noslēpumus senās drupas, tikšanās ar plēsējiem un iedzimtajiem, vācot artefaktiem un to studiju.
Meitenes patika tēma brīvdienām, vārīšanas un modes. Šeit neviens medīt un uzbrukums, bet jums ir nepieciešams, lai ātri atrastu produktus un piederumus sagatavot Jaungada galda, bet arī atjaunot māju tīru, pakārt rotājumi, un rūpēties par savu apģērbs.

Neuztraucieties, palīdzība ir pie rokas

nonāca strupceļā procesā iet? Vai jums ir asistenti, kas dos pavediens, kur jums iet, vai kur ir vēlamais objekts. Bet ekonomiski – palīgi ir nepieciešams laiks, lai atgūtu, tāpēc nevajadzīgi atsaucoties viņiem labāk atturēties. Lai tiktu galā ar problēmu, to pašu, tas ir tik jauki.


Arī skatīties laiku, kas tiek atvēlēts katram darbam. Dažās spēlēs, iestatījumus var izslēgt baudīt rīcības brīvību bezgalīgi.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more