Grāmatzīmes

Spēle Forge of Empires

Spēle Forge of Empires

Forge of Empires

Forge of Empires

Impēriju kalums - no primitīvas sabiedrības līdz mūsdienām. Spēle Forge of Empires ir unikāla ar to, ka tajā spēlējošais iet cauri visiem cilvēka attīstības un zinātnes sasniegumu posmiem no akmens laikmeta līdz mūsdienām. Šis projekts piesaistīja vairāk nekā 20 miljonu spēlētāju uzmanību visā pasaulē, tāpēc lietotājam nevajadzēs būt vienam spēles pasaules tuksnešainajos plašumos. Forge of Empires spēlē sākas ar nelielu ciematu, kurā dzīvo tikai daži cilvēki. Izpētot jaunas tehnoloģijas, attīstot zinātni un kultūru, spēlētājs var izveidot milzīgu, spēcīgu valsti, ar lielu iedzīvotāju skaitu, augsta līmeņa rūpniecību un spēcīgu armiju. Šis projekts ir militāri ekonomiskā stratēģija, kurā nav iespējams sasniegt rezultātus bez gudras zemes pārvaldības un izciliem militāriem varoņdarbiem. Impēriju kalums - funkcijas. Jūs varat spēlēt Forge of Empires projektu tikai pēc iepriekšējas reģistrēšanās. Veidlapas aizpildīšana neaizņem daudz laika, attiecīgajā laukā jāievada derīga e-pasta adrese un jānāk klajā ar paroli. Šī formalitāte ir nepieciešama, lai spēlētājs, atkal un atkal ieejot savā profilā, varētu iekļūt ar visiem sasniegumiem, resursiem un draugiem. Lietotāja jaunajā pasaulē ar lietotāju tiksies padomnieks ar nosaukumu Ragu Silvertong, sākotnējā posmā viņš palīdzēs izprast spēles sarežģītību. Vēlāk parādīsies citi padomnieki - arhitekts iemācīs būvēt ēkas un ražošanu, zinātnieks - kā sākt pētījumus, militārais instruktors - kā apmācīt armiju un doties kampaņā. Lai izveidotu veiksmīgu ekonomisko sistēmu, ir nepieciešams iegūt resursus, būvēt ražošanu un ražot preces, kā arī iekasēt nodokļus. Lai to izdarītu, jums jābūvē ēkas:
• Dzīvojamās ēkas palielina to pilsētas iedzīvotāju skaitu, kuri savukārt maksā nodokļus un ienes monētas valsts kasē. • Ražošanas telpas ļauj iegūt resursus;
• Rūpnieciskā ražošana no izejvielām rada dažādas preces, materiāli dažādām nozarēm var atrasties dažādās kontinenta daļās;
• Militārās ēkas ļauj pieņemt darbā un apmācīt karaspēku. • Sabiedriskās ēkas un pilsētas rotājumi rotā iedzīvotājus un paaugstina viņu laimes līmeni. Laimīgs iedzīvotājs ar prieku maksā nodokļus un strādā valsts labā. Skaista un laimīga pilsēta noteikti ir laba, taču, lai attīstītos, ir nepieciešama vieta jaunām ēkām, tāpēc nepaplašinot teritoriju un sagūstot kaimiņus tā nedarbosies. Vispirms spēlētājam jāveic kaimiņu zemju izlūkošanas operācijas un pēc tam jāsūta karaspēks uz turieni. Tikai pievienojoties jaunām zemēm, jūs varat paplašināt savas impērijas robežas. FOE TV ir dažādu veidu karaspēks, tie parādās kā spēlētājs pārvietojas laika gaitā un attīstās valsts zinātniskā bāze. Armija ir sadalīta šādos veidos:
• ātri kareivji - pārvietojas tālu, bet bruņas ir vājas;
• viegls karaspēks - ātrs, stiprs;
• Smags karaspēks - lēns, bet labi aizstāvēts, ja var pietuvoties ienaidniekam, nepretoties;
• Bultas - lieliski uzbrūk no attāluma, bet nespēj stāvēt tuvcīņā;
• Truckers - tikai tālsatiksmes kaujas var šaut pa visu kaujas lauku. FOE spēle, kurā lietotājs kontrolē karaspēku un kaujas gaitu. Viņam ir iespējams izplatīt karavīru, kuru labāk sūtīt kaujā ar šo ienaidnieku un kurš būtu jāatstāj savas dzimtā pilsētas aizsardzībai. Pati cīņa notiek kārtās, soli pa solim, lietotājs pats pārvieto savus karavīrus un nosūta viņus uzbrukumam. Spēlē ir kaimiņi, ar kuriem jūs varat cīnīties, tirgoties vai apvienoties Ģildē.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more