Grāmatzīmes
Klasiskās spēles tiešsaistē

Klasiskās spēles tiešsaistē

Jūs varat lidot sapnī, un jūs varat atvērt tiešsaistes spēli Fly un atskaņot tos bez maksas no apjoma un daudzveidības. Jūs varat viegli kļūt par putnu, un privātie spārni būs nozvejas vēja straumes. Vai pieredze prieks par lidojumu uz spārniem planieris. Uzsākt klija vai modeļa lidmašīnu. Mums ir sporta un kaujas lidmašīnas, kā arī kosmosa raķetes un pasakains līdzekļus lidojuma. Paātrinājums var iestatīt katapultu vai lēkt uz batutiem. Lēkt ar izpletni un mēģināt plānot aplī uz zemes – Tas ir jūsu mērķis. Un helikopters aerosols formulējums nodzēst uguni.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Spēles Klasiskās spēles pēc kategorijas:

Lidošanas spēles – justies brīvi puisis

Klasiskās spēles tiešsaistē

Man jau sen sapratu, viņa sapnis lidot, bet joprojām meklē jaunus veidus, kā pacelties virs zemes. Flying spēles, ir alternatīva šo puisis un pieejama visiem. Tad ikviens varēs kļūt par pilotu lidmašīnas, vai pārvēršas putns pašu spārnus preparēt telpu virs zemes.
versija, spēle tiešsaistē Flying ar mums pietiekami, lai jūs varētu baudīt ilgi stāv sapni cilvēci.

  • izmēģina lidaparātu, helikopteru un kosmosa raķetes
  • Parachuting
  • planēt uz spārniem planieris
  • Lūdzu, izmantojiet katapultu
  • Pārvērsties izveidi spārnu
  • Testa lidojums ar spēcīgs paātrinātāja

Dzimis staigāt, arī grib lidot

Klasiskās spēles tiešsaistē

Klasiskās spēles tiešsaistē Ne visi putni var lidot, pat ja tie ir spārni, piemēram, pingvīni, vistām un pārstāvji no "ļauno putniem". Bet tad, viņi vēlas piedzīvot prieku lidojumu. Lai viņi nāk klajā ar veidiem, kā uzkāpt. Angry Birds tiek izmantoti, lai šo katapulta, un ļoti veiksmīgi. Katrs putns kļūst par lādiņu, kad viņas draugi dod tas paātrinājās, izmantojot šo ierīci. Pingvīns dusmīgs Yeti, un tagad viņš met tos gaisā sikspārnis.
Pat dzīvnieki ir pielāgojušies lidot, ka vajadzētu iet tikai uz zemes. Kaimiņi lāči izmanto, lai kaķene, bet viņiem ir nepieciešams apsvērt lidojumu no augstuma ne izlīda vai to mežstrādnieks mežā ar savu asu cirvi.
Līdzi šādu klasi un cilvēkiem – lekt uz batutiem, batutu vai izmantojot katapultu, jūs varat piedzīvot prieku īsa lidojuma, un ielēkt gaisā laikā noķert savākt bonus priekšmetus.
turpināja spēlēt Flying tiešsaistē, un pacelšanās kosmosā ar super varoņiem, lai palīdzētu viņiem krist uz zemes, lai apturētu komētu vai atvairīt ārvalstniekiem. Bet viņiem patīk pūķi uzbrukt ciema, un jūs varat vadīt šo leģendāro plēsoņām to strafing laikā. Vai doties uz uzvara zvaigznēm ar Belka un Strelka – Pirmie suņu astronauti.
Protams, mēs esam un spēle Flying uz lidmašīnām, tā ir pirmā lieta, ko jūs pievērst uzmanību zēniem šajā kategorijā. Mums ir cīnītāji un pasažieru lidmašīnas. Militāro aprīkojumu Managing, jums ir nepieciešams veikt izlūkošanas misijās un nomest bumbas uz ienaidnieku un atstāt ienaidnieka uguns. &Nbsp;

Klasiskās spēles tiešsaistē

Klasiskās spēles tiešsaistē, un pārvaldīt civilās aviācijas lidaparātus, ir arī atbildīgs, jo jūs drošība daudziem pasažieriem. Kad laiks kļuva slikti, nokļūsiet sniega, negaisa vai vētras, saglabāt smagā automašīna nebūs viegli.
No helikoptera tev ir izbāzt ugunsgrēkus, evakuēt ievainotos glābt cilvēkus no bīstamām bojājumu smidzināšanas mēslošanas līdzekļiem, un pat cīnīties. Tāpat ir iespējams piegādāt pirmo helikopteru uz vajadzīgo vietu, un pēc tam pāriet uz izpletņlēcēja un lēkt uz norādīto vietu, cīnoties gaisā ar vēju, kas cenšas veikt jums prom.

spēles, kas peld pa jautājumā pilota licenci

Izmēģinājuma jebkuras tehnoloģijas, mēs varam kļūt par vienu. Jā, tur tehnoloģija – Jūs varat lidot pasaku, Pegasus, maz putns, bišu, spārnotos poniji, jo pirms jūs bezmaksas spēles, kas peld. Papildus lidojuma, katra spēle ir papildu uzdevumus, un izrādās, ka spēle par aizraujošu šovu. Iedomājieties sevi, tajā pašā laikā izvairoties no krustugunīs, kura mērķis ir sava veida artefakts, jābaidās, lai iegūtu skāris fragmenta asteroīdu, un mēģināt uzņemt vairāk ienaidnieku vienības. Un par spēļu punktiem dēļ un jaunu ierakstu. Un, ja jūs spēlēt kopā, uztraukums un entuziasms ir garantēta. Nevaru noticēt, vienkārši izmēģināt pats.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more