Grāmatzīmes

Spēle Kingdom Creator

Spēle Kingdom Creator

Kingdom Creator

Kingdom Creator

Magee - cilvēki, kurām noslēpumainu mistisko spēku. Saskaņā ar viņu kaprīzēm jauni radījumi var parādīties pasaulē, aug meži, vulkānu izvirdumiem. Viņiem ir liels spēks, kas var tikt vērsta gan labu un ļaunu. Vai esat kādreiz vēlējās šādu dāvanu? Šodien spēlē Karalistē Creator, mēs vēlamies piedāvāt jums kļūt radītājs burvis, kurš vēlas izmantot visu savu dāvanu un talantu, lai veidotu karaliste labestību, kurā cilvēki dzīvoja mīnu dzīvi un baudīt katru dienu. Pirms jums uz ekrāna būs skaista pļava uz upes krastos. Jums ir nepieciešams novietot to uz pili un citām ēkām. Zemāk jūs redzēsiet vadības panelis ar ikonām, no kuriem katrs ir atbildīgs par dažiem jūsu darbības. Uzklikšķinot uz tiem jūs varat mainīt fona, laika ziņas, skats uz pili un vēl daudz vairāk. Te jau viss ir atkarīgs no Jūsu gaumes un talantu radītājs. Tik sēdēt un veikt sava vēsture
Spēle Kingdom Creator ir diezgan interesanta un aizraujoša. Atklājot Karalistes Radītāju mūsu mājas lapā jums būs pavadīt lielisku laiku, un spēs realizēt visus savus talantus dizainers un radītājs.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more