Grāmatzīmes

Spēle Catch The Monster

Spēle Catch The Monster

Catch The Monster

Catch The Monster

Ocean - cik interesants un noslēpumains slēpjas dziļumos jūras. Daudzas pasaules tautas, ir daudz leģendas par dažādiem jūras monstriem, kas dzīvo zem ūdens. Un, ja tur ir monstri, kas ir, un rakstzīmes, ka tie tiek medīti. Šodien spēle Catch The Monster mēs iepazīties ar puisi Pete. Viņš dzīvo mūsu modernajā pasaulē, un no bērnības patika leģendas jūras monstriem. Kad viņš kļuva vecāks kļuva kapteinis kuģa un kā viņš nolēma uzsākt piedzīvojumu. Kad viņš dzirdēja par to, ka vienā no creeks netālu no mazas salas redzējuši nesaprotamu būtnēm. Kuģoja uz salas mūsu varoņiem nolēmu mēģināt noķert ne daudz datu izlasēm būtnes. Tu un es varu palīdzēt viņam šajā zvejā. Iepriekš mēs redzēt enkuru, ar kuras palīdzību notiks zvejas. Noteikti jūras dzīlēm būs peldēt dažādas jūras radības. Kā jūs redzēsiet būs enkurs šūpoties kā svārsts. Jums ir nepieciešams, lai aprēķinātu trajektoriju kustības armatūra un monstru uzklikšķināt uz ekrāna. Tad enkurs iet uz leju, un, ja jūs visu pareizi, jums būs uztveršanas briesmonis un uzvilkt. Tātad jums būs nozvejas monstriem un iegūt punktus
Spēle Catch Monster ir interesants stāsts, un mēs esam pārliecināti, ka jūs pavadīt jautri laiku spēlējot to. Jūs varat arī organizēt sava veida konkurence vēl viens vārdiem monstriem. Vienkārši uzaicināt draugus spēlēt to ar jums. Atvērt Catch Monster mūsu mājas lapā un parādīt visiem, ka jums ir labākais ķērājs jūras monstriem.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more