Grāmatzīmes

Spēle Thumb vs īkšķis

Spēle Thumb vs thumb

Thumb vs īkšķis

Thumb vs thumb

Šodien mēs vēlamies iepazīstināt Jūs ar diezgan oriģinālu un jautri spēle Thumb vs īkšķi. Tajā mēs ātri uz priekšu, lai jums dienās Wild West, kad pirmie ieceļotāji apdzīvota savvaļas plašumos Texas un saskaras ar savvaļas indiāņu ciltis, kas dzīvo šajā zonā. Dažreiz starp dažādu kultūru cilvēkiem un dažādām konfliktu radās domstarpības. bieži
šīs situācijas ir atrisinātas sadursmē un karu. Bet vienu dienu, kāds nāca klajā ar, ka šos strīdus var atrisināt bez asinsizliešanas, izmantojot sava veida spēle, kurā cilvēki var pierādīt savu prasmi un neatlaidību. Tagad mēs centīsimies izskaidrot spēles noteikumus. ir tabula sadalīta divās daļās pirms mums. Spēlētāji likts uz galda viņa roku. In centrā pogu, lai kurā spēlētāji būs novietots gūt īkšķi un turiet, tādējādi gūstot punktus. Izcelt, ka, ja ienaidnieks uzstājām jūs pārāk pogu, jums ir nepieciešams, lai ātri pārvarētu pirkstu un nospiediet to vēlreiz. Tādējādi pārtvert pogu. Uzvar apaļas, kurš savlaicīgi atvēlēts apaļā zvani vairāk punktus. Jūsu uzvara ir atkarīgs tikai no jūsu veiklību un reakcijas ātrumu. Spēle Thumb vs īkšķis ir diezgan jautrs un nevis parastā gabals un labi novilkta grafikas. Visi, kas mīl šo spēli prasmes laimīgu pavadīt laiku spēlējot to. Atvērt Thumb vs īkšķis, un ir jautri ar mums.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more