Grāmatzīmes

Spēle Tricky Trip

Spēle Tricky Trip

Tricky Trip

Tricky Trip

Mountains - Cik daudz briesmas gaida tos kā cilvēkiem, kas mēģina iet uz kalnu pāreju. Jebkura persona, kas nolemj būt jāgaida daudz briesmām. Šodien spēle Tricky Trip ar mūsu galveno varoni par viņa automašīnu, mēs ceļot caur kalnu grēdu. Mūsu uzdevums, lai papildinātu mūsu raksturu no sākuma punkta līdz beigām, un palīdzēt viņam izvairīties no visām briesmām. Tātad, mēs būsim uz ekrāna mašīnu. Jums ir nepieciešams braukt pa to savā ceļā, lai būtu daudz neveiksmju. Līdz ar to, tas tiks sadalīts, kurā ir daudzi līstes. Ko jūs saņemsiet no viena uz otru, jums tiks izmantojot kādu pacelšanas ierīci. Noklikšķinot peli uz ekrāna, jūs redzēsiet, kā viņš pārmeklē no līnijas. Tiklīdz jūs atlaidiet peles pogu, tas sacietē un kas savstarpēji līstes. Tavs uzdevums ir palīdzēt jūsu acs novērtējums aprēķināt visu, lai šī pozīcija būtu savienotas soliņiem kopā, un nekādā gadījumā nebija vairāk vai mazāk nekā jums nepieciešams. Galu galā, ja tas notiek uz autokatastrofā bezdibenī, un mūsu varonis mirs. Tātad soli pa solim mēs veiksim visus vietas un nopelnīt punktus
Spēle Tricky Trip diezgan interesanti, un palīdzēs jums pavadīt savu laiku jautri. Atklāšanas Tricky Brauciens mūsu mājas lapā, jūs varat baudīt piedzīvojumus kopā ar mūsu varonis.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more