Grāmatzīmes

Spēle Jetpack Santa

Spēle Jetpack Santa

Jetpack Santa

Jetpack Santa

Jaungada - ģimenes svētki, kas tiek svinēti visā pasaulē. Galu galā, šajā laikā pie galda gatavojas radiem un draugiem, viņi svinēs šo svētku, un, protams, sniedz viena otrai dāvanas. Un visi tic brīnumiem un grandfatherly Santa Claus, kas iekļūst mājā naktī un atstāj dāvanas mazajiem bērniem. Bet daži cilvēki zina, ka mūsu Santa gatavojas šai dienai jau iepriekš. Šodien spēlē Jetpack Santa mēs palīdzēsim mūsu varonim sagatavoties svētkiem. Galvenais uzdevums ir savākt dāvanas, kas tiek zaudētas, kad elfi tika vestas ar rotaļlietu fabrika uz mājām Santa. Tagad mūsu labsirdīgs vajadzība ātri savākt tos drīz pēc Vecgada un tai ir izaudzēt dāvanas bērniem. Elfi konstruēti Santa jetpack un tagad viņš varēs lidot ātri un savākt dāvanas. Bet par to, kā viņš nāks pāri dažādiem slazdiem un briesmām, un jums ir nepieciešams, lai lidot ap tiem, kas nav crash, un mūsu varonis tika nogalināts. Vadīt lidojumu jums tiks izmantojot peli. Savākt tik daudz dāvanas, jo bērni gaida viņiem, lai
Spēle Jetpack Santa ir perfekti pārdomāts gabals un krāsains grafikas. Tas viss rada atmosfēru, kas uzreiz piesaista jūsu interesi šajā spēlē. Atvērts Jetpack Santa uz mūsu mājas lapā un nirt pārsteidzošs piedzīvojums ar Santa Claus.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more