Grāmatzīmes

Spēle Ardillas Vs Zombies

Spēle Squirrels vs Zombies

Ardillas Vs Zombies

Squirrels vs Zombies

Spēle Ardillas Vs Zombies mēs iet ar jums kosmosa dzīlēm. Tur ir planēta dzīvo saprātīga sēklu proteīns. Gadsimtiem ilgi, viņi nodarbojas ar lauksaimniecību, studējis dažādas zinātnes - īsumā dzīvoja kā mēs. Tā kā viens no zinātnieku veikti eksperimenti ar uzlabotu mēslojuma un kaut messed up ar ķimikālijām. Kad izsmidzināts uz testa lauka lidmašīnu nejauši lidoja pāri kapsētā, un narkotiku bija kapsētā, un viņa dēļ miris atdzīvojas un pārvērtās zombijiem. Tagad tas bars monstriem pārvietojas uz vienu no apmetnes olbaltumvielu ar mērķi noslaukiet to karti. Vai esat viens no virsniekiem armijā cilts, un tagad jums ir organizēt aizstāvību apmetnes. Jūsu karavīri noliekti no arsenālā speciālo rieksti, kas, kad tos izšauj spēj nogalināt monstriem. Tagad jūsu uzdevums ir likt aizsardzības squads ceļā pēc zombiju, kas saņem jūsu sektoru uguns un ir iznīcināt ienaidnieks joprojām nomalē. Par slepkavību jums tiks dota punktus. Noklikšķiniet arī uz zvaigznēm, kas parādās uz lauka tie būs sniegt jums naudu. Uz tiem jūs varat pieņemt darbā jaunus darbiniekus, kā arī, lai izpētītu jaunas aizsardzības struktūras. Ar katru līmeni skaits ienaidniekiem pieaugs, un monstriem ir dažādi. Tātad jūs kā amatpersona, kas atbild par aizstāvības būs jānāk klajā ar savu kustībā. Tā izstrādās jūsos TALAN stratēģi un izlūkošanas
Spēle Ardillas Vs Zombies ir ļoti foršs spēle, kā arī bailīgs grafikas un mūzika. Lejupielādēt to uz kādu no jūsu mīļākie ierīcēm, un vienkārši jautri pavadīt laiku. Tāpat jūs varat spēlēt to, un internetā. Ja jūs vēlaties redzēt savu progresu otru, tad tikai iet reģistrācija. Tas dos jums iespēju ielūkoties panākumiem citiem spēlētājiem un parādīt savu. Izbaudiet spēli un spēle.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more