Grāmatzīmes

Spēle Age of Steel

Spēle Age of Steel

Age of Steel

Age of Steel

Pirms mums ir jauna aizraujoša spēle Age of Steel no viena no uzņēmumiem, kas izstrādā maņu spēles. Šodien, rakstnieki būs iegremdēt jums pasaulē, kas ir saglabājusies kodolkara. Tagad pasaulē valda lielās korporācijas vadošajiem cīņu par resursu atlikumiem. Katrai no tām ir sava privātā armija, un viņi dara visu karu. Tu kā komandieris vienai no piedziņām ir nepieciešams, lai aizsargātu raktuves no konkurentiem uzbrukumiem. Vai jums ir neliels augs, kas ražo dažādus ieročus. Tavs uzdevums ir veidot aizsardzības līniju un iznīcināt padziļinot ienaidnieks. Pakļaut ieroci, lai saglabātu pirmo vilni uzbrucēju. Iznīcinot ienaidnieka transportlīdzekļiem jums tiks dota spēle punktus. Par šiem jums būs iespēja veikt remontu esošo ieroču, un vissvarīgāk, lai izstrādātu un ražotu jaunu. Augšējā kreisajā stūrī jūs redzēsiet mērogu punktus un izturību savu bāzi. Zemāk ir izvēle ieroču un kādā līmenī jūs darāt. Rūpīgi Gaidīt savus resursus. Atcerieties, ka, tiklīdz ienaidnieks armija būs ielauzties jūsu pili, jūs zaudējat. Šī spēle ļaus jums, lai parādītu savu talantu militāro līderi un stratēģis. Un mēs esam pārliecināti, ka jūs pavadīt laiku jautri un uzvarēt šo aizraujošo cīņu
Spēle Age of Steel ir fascinējoša spēle, kas neatstās kāds vienaldzīgus. Diezgan interesants grafikā toņos pelēks, skaistu skaņu un atmosfēru dos jums spēku karadarbības. Lejupielādēt spēli viņa tabletes, mobilo telefonu vai datoru, un ir jautri. Tas ir arī iespējams spēlēt internetā tieši internetā. Reģistrēties vai izmantot savu kontu no sociālajiem tīkliem. Uzaicināt savus draugus, vai vienkārši sacensties ar citiem spēlētājiem. Mēs esam pārliecināti, ka katrs spēlētājs ir spējīgs notiek reitingu.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more