Grāmatzīmes

Spēle Snowball Fight

Spēle Snowball Fight

Snowball Fight

Snowball Fight

Ziema - brīnišķīgs un skaists laiks gadā, kad visa zeme, par kuru pūkainu sniegu un skaista. Daudzi no bērniem ir jautri, kamēr izjādes uz ragavas, slēpes, clinging sniegavīrus, un, protams, spēlējot snowballs. Iespējams, visu sniega pikām Ziemas spēles slavenākajiem un tautas. Galu galā, jūs varat atskaņot tos gan bērniem, gan pieaugušajiem. Un šodien pikošanās spēlē mēs esam kopā ar bērnu rotaļu šajā sarežģītajā un aizraujošajā ziemas spēli. Pirms mums uz ekrāna, parasta pilsēta pagalms ir redzama. Kaut kur aiz žogiem koki vai citi priekšmeti slēpjas savus pretiniekus. Jums ir nepieciešams uzmanīgi ekrāna un tiklīdz viens no tiem nodot lietas pop veic pēc viņu redzesloka un noklikšķiniet uz bērnu. Tādējādi, mūsu mērķis un mest sniega pikas pie ienaidnieku. Ja izdarīts pareizi, tad mēs iegūtu sniega pikas, kas bērnu un dos mums punktus. Ja mums nav sreagiruem, sniega kritīs mums un noņems noteiktu skaitu dzīvību. Vai tu saproti, jūsu uzdevums ir, lai sasniegtu visus snowballs, un tad doties uz nākamo līmeni
Spēle Snowball Fight ir diezgan interesanta un aizraujoša. Atklāšanas pikošanās jautri mums pavadīt savu brīvo laiku spēlējot ar bērniem sniegā.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more