Grāmatzīmes

Spēle wolly

Spēle Wolly

wolly

Wolly

Robots - ir mākslīgi radīts mehāniskās radības, kāda ir tā struktūra atgādina dzīvo organismu. Mūsu modernajā pasaulē, to izmantošana ir ļoti daudzveidīga. Daži no tiem ir atbildīgs par dažādiem automātiskiem procesiem ir atraduši dažas programmas medicīnā, bet citi izmanto kosmosa tehnoloģijās. Šodien mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar spēli wolly. Tajā mēs ātri uz priekšu, lai jums laikā, kad tās agrīnajā robots struktūra. Viens no zinātnieku nāca klajā ar robotu, kas spēj veikt jebkuru darbību kontrolē operators un aicināja šo modeli Wally. Šodien uz īpaša pārbaudes laukuma, mums būs testēšanas savas spējas. Mums ir pirms mums uz ekrāna būs redzams vietas atrodas uz tās ar dažādiem slazdiem formā dips zemē un tā tālāk. Kā mēs redzēsim, kastes, kas var ignorēt šos trūkumus. Tavs uzdevums ir noturēt robotu līdz punktam uz ekrāna atzīmēta ar zaļu karogu. Pārvaldīt mūsu robota kustības, mēs varam ar bultu taustiņus uz datora klaviatūras, vai pieskarieties bultiņas uz ekrāna ierīces. Tavs uzdevums ir stumšanas kastes aizvērt visus trūkumus zemē. Tikai tad mūsu varonis dosies uz virsmas un sasniedz noteikto punktu. Ar katru jaunu sarežģītības līmenis tikai pieaugs, un skaits slazdu kļūs arvien vairāk un vairāk. Tātad jums būs nepieciešams, lai parādītu savu aprūpi un atrisināt šo mīklu
Wolly spēle ir diezgan interesanta un pieder pie kategorijas puzzle spēles. Tā ir izstrādāta, lai attīstītu bērnu loģisko domāšanu, un, protams, aprūpi. Atklāšanas wolly mūsu mājas lapā jums būs iespēja pārbaudīt savu prātu un izmēģināt, cik ātri vien iespējams, lai atrisinātu šo mīklu.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more