Grāmatzīmes

Spēle galvām

Spēle HeadLess

galvām

HeadLess

Šodien mēs vēlamies piedāvāt Jums jaunu oriģinālu spēli diezgan galvām. Tā screenwriters uzņēmums, kas ir izveidojis rotaļlieta, varētu radīt diezgan tumšu pasauli un spin interesantu sižetu. Fons ir diezgan interesants. Šajā pasaulē dzīvoja tītara nosaukts Toms, kurš uzaudzis noslēpumam un pazust meža saimniecībā. Viņš dzīvoja bezrūpīgu un laimīgu katru saulaina, bet vienu dienu no īpašuma mūsu varonis savīti īpašnieks un nocirta galvu. Taču kaut kas nogāja greizi, un mūsu varonis varēja izdzīvot kaut kādas pasaku modes. Un tagad clutching galvu, viņš ņēma viņa papēži uz burvju avots, kas spēj, kad laiks doties atpakaļ, lai palaistu pieaugumu. Bet viņa ceļš nebūs tik viegli. Saskaņā ar ceļa gaida daudz briesmām un dažādu lamatu, kas jums ir lēkt vai palaist apkārt. Galu galā, ja mūsu varonis nonāk tiem, viņš beidzot nomirst. Pa ceļam mēs saskaraties maisos asinis, mums ir nepieciešams, lai savāktu tos, kas varētu saglabāt veselību, jo, ja tas būs slīdēt uz leju sloksnes mūsu varonis mirs. Ar katru no sarežģītības līmenis tikai pieaugs, lai pareizs plāns braukt un parādīt brīnumus veiklību, kas palīdzētu mūsu varonis
Spēle galvām izstrādāta HTML5 platformu, kas ļauj spēlētājiem spēlēt to uz jebkuras operētājsistēmas un jebkuru devayse kas pastāv šobrīd pasaulē. Jūs varat lejupielādēt galvām uz savu ierīci vai atskaņot to mūsu vietā atvērta nu jūsu pārlūkprogrammā. Mēs esam pārliecināti, ka spēle galvām aizkavēs jums uzreiz, un jūs pavadīt vairāk nekā vienu stundu aizraujošā sacensībā par izdzīvošanu.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more