Grāmatzīmes

Spēle Kids Tangram

Spēle Kids Tangram

Kids Tangram

Kids Tangram

Pirms mums ir jauna aizraujoša spēle, Kids Tangram kur mēs pikējošais aizraujošu pasauli origami. Tā ir māksla veidot dažādas skulptūras no papīra. Vēlaties izmēģināt to pats, lai radītu kaut ko interesantu? Caur Kids Tangram spēle jums ir iespēja. Agrīna saskare notiek pirms vairākiem attēliem attēlojot dažādus dzīvniekus vai citus priekšmetus. Izvēlieties vienu no tiem un rūpīgi apsvērt. Kad jūs noklikšķiniet uz tā tas smashed gabalos un tikai attēla būs redzami priekšā jums. Tavs uzdevums ir atjaunot to no atlūzām. Velciet un nometiet tos noteiktās vietās, kamēr jums visu attēlu. Lai tas jums tiks dota punktus, un jūs varat doties uz nākamo uzdevumu
Game Kids Tangram attīstīta, izmantojot HTML5 tehnoloģiju, kas dod tai priekšrocības, jo jūs varat spēlēt to ne tikai uz datora, bet arī uz jebkuru touch ierīcē. Tā nav asiņainas cīņas, un tas ir paredzēts spēlētājiem, kuriem patīk pavadīt laiku, risinot dažādas mīklas. Just instalēt Kids Tangram ierīcē, un baudīt oriģinālu skriptu šo aizraujošu spēli. Ja jūs nevēlaties, lai izveidotu to uz savu ierīci, jūs varat spēlēt to uz mūsu mājas lapā internetā. Vienkārši atveriet to savā pārlūkprogrammā un sākt.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more