Grāmatzīmes

Spēle ninja Bacon

Spēle Ninja Bacon

ninja Bacon

Ninja Bacon

Pirms mums ir jauna aizraujoša spēle no Ninja Bacon viens no vadošajiem spēļu izstrādātājiem pieskārienu. Tajā mēs ienirt brīnišķīgi pasaulē mākslas ninja. Šoreiz zinātnieki parādījās ļoti ilgu laiku, un vārīti ļoti spēcīgi cīnītāji un spiegus"Walking"ēnā. Un iedomājieties, ja tas viss attiecas uz paralēlu Visumu, kurā dzīvo inteliģenti dzīvnieki. Mūsu varonis cūka Bacon. Pirmo pusi no sava dzīves visu sāp un bullied, un kādu dienu viņš spļāva visu viņš devās uz slepenu rīkojumu ar mērķi mācīties cīņu, kas varētu pastāvēt par sevi. Apmācības laikā, viņš saprata, ka viņa aicinājums mācīt citus, un tas kļuva vēl grūtāk mācīties. Vairāki gadi pagājuši, un tagad mūsu varonis ir jānokārto eksāmens par titulu meistars. Mūsu varonis iet cauri šķēršļu josla templī piepildīta ar dažādiem slazdus. Tavs uzdevums ir palīdzēt viņam šajā darbā. Pareizi novērtēt vietu šķēršļiem un būvēt ceļu. Pievērsiet uzmanību likmes atjaunošanas laikā, un tas palīdzēs jums iet. Kontrole ir ļoti vienkārša, un tiek veikta ar peli
Spēle Ninja Bacon ir diezgan smieklīgi spēle, skaistas grafikas un vienkārši vēl laba mūzika. Tas viss būs iegremdēt jums neaizmirstamu atmosfēru un ļauj izbaudīt spēli Ninja Bacon pilnībā. Faster Lejupielādēt spēli Ninja Bacon viņa tālruņa, planšetdatora vai datora un nirt unikālu pasaules rakstniekiem, kuri ir attīstījušies. Tas ir arī iespējams, lai spēlēt tieši internetā. Dodieties uz minimālo reģistrēties uz vietas, vai pierakstieties ar kādu no sociālo tīklu kontiem. Tad jūs varat uzaicināt draugus uz spēli un redzēt sasniegumus citiem. Izbaudiet spēli un spēle.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more