Grāmatzīmes

Spēle Teddy Bear Zombies Machine Gun

Spēle Teddy Bear Zombies Machine Gun

Teddy Bear Zombies Machine Gun

Teddy Bear Zombies Machine Gun

Mūsdienu pasaulē tas radīja lielu skaitu filmas, spēles un citas izklaides iesaistot zombijiem. Un, protams, visiem patīk mirušajiem, no kuriem asinis sāk vārīties organismā un palielina adrenalīna. Un es ceru, ka jums patīk pastaigas mirušajiem, jo ​​spēle Teddy Bear Zombies Machine Gun bedre jūs vienkārši ar tiem. Un, kā jūs nonākat pasaules lāči, un zombijiem tiks prezentēts šeit ar šiem dzīvniekiem. Milzīgs skaits šiem lāči, zombijiem mēģinās izlauzties cauri uz bezpalīdzīgs dzīvniekiem pasaulē, un pārvērst tos par viņu pašu veida. Viņi atrada tikai vienu lāci, kas nebaidās stāvēt savā veidā, uzstādīšana nelielu barikādes, jo viņš būs uguns uz mirušajiem. Bet viņam vajadzēja palīgs, un, ka jūs būsiet spēlē Zombie Bears: uguns no ložmetējiem. Jums ir piecelties katru nakti no kastes un atklātas uguns par mirušajiem, kas mēģina ielauzties pagātnē jums. Lai iznīcinātu tos, jums būs nepieciešams, lai pārvietotu redzi, noklikšķinot peles rādītāju pareizajā virzienā. Pēc tam jums vajadzētu turiet krāsu, lai atvērtu uguni uz ienaidnieku. Izmēģiniet nedrīkst palaist garām, jo ​​tas dos iespēju lauzt pagātnes zombijiem jūsu aizsardzības līniju. Pārlādēt savu ieroci, jums būs nepieciešams uzklikšķināt uz lielā apļa, kas parādās uzreiz pēc veikala nepaliks kasetnes. Jo ātrāk jūs varat darīt, jo ātrāk atsāka apdedzinot pie zombijiem, nepielūdzami tuvojas jums
Katru nakti jūs sagatavos jaunus locekļus šo noslēpumaino pasauli zombijiem, kas, protams, kļūs stiprāka un ātrāk. Un, lai atturētu uzbrukums nenormāla, jums būs iespēja veikt uzlabotu savus ieročus, paaugstinot munīcijas veikalu, spēku un ātrumu lodes, kas peld. Šī iemesla dēļ jums būs iespēja izdzīvot katru nakti, nogalinot arvien šiem briesmīgajiem mirušo-lāči numuru. Spēlēt spēli Zombie Bears: uguns no ložmetējiem var būt tik ilgi, kamēr jums ir šo dzīvi. Sākumā, jums būs 20 sirdis, ka samazināsies par zombijiem būs pārtraukums pagātnes jūsu aizsardzības līniju. Viens garlaicīgs - viena dzīve. Tādēļ, jums un jums ir nepieciešams, lai parādītu visas savas prasmes šaušanā pie kustīgiem mērķiem, lai iet cauri visiem tumšās naktis un glābtu pasauli no draudiem, lai tiktu galā ar kuru neviens nevar, izņemot jūs. .

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more