Grāmatzīmes

Empire Online

Citi nosaukumi: Empire Online

Empire tiešsaistē no ciemata uz valsti.

Stratēģijas jēdziens nozīmē pārdomātu darbību sistēmu globāla mērķa sasniegšanai, izmantojot pieejamos resursus. Tiešsaistes impērijas pārlūka spēle ir pieejama miljoniem spēlētāju tiešsaistē. Šī projekta īpatnība ir tā, ka visas darbības notiek reālā laikā, un projektā ir vairāk nekā 30 miljoni lietotāju.

Sākot spēlēt Imperia Online, lietotājs iziet vienkāršu reģistrāciju, kuras formu veido tikai trīs lauki - vārds, parole un e-pasta adrese. Pēc šīs minūtes procedūras spēlētājs tiek pārcelts uz viduslaikiem, saņem zemes gabalu ar vairākām mājām. Apmācība beidzas pietiekami ātri, un lietotājam nav citas izvēles kā pārdomāt un izveidot veiksmīgu stratēģiju, lai mazu ciematu pārvērstu par lielu un milzīgu, spēcīgu impēriju. Resursi jaudīgas enerģijas veidošanai projektā ir tikai četri zelta, akmens, koka un dzelzs priekšmeti. Izmantojot prātu un pieejamos resursus, spēlētājam ir tāls ceļš ejams.

Attīstīties un dominēt.

Spēles, kā attīstīt savu impēriju spēlē, ir dažādi, spēlētāji paši nosaka savu veiksmīgo scenāriju, bet, ja jūs neattīstīsit visus virzienus vienlaikus, tad neobjektivitāte vienā vai otrā virzienā noteikti ietekmēs pilsoņu dzīves kvalitāti. Projekta uzdevumi ir strukturēti tā, lai saglabātu vidusceļu.

Game Empire Online sniedz iespēju vienlaikus attīstīt četras darbības jomas:

  • Militārā politika Jaudīgas armijas izveidošana ir iespējama īpašu ēku celtniecības laikā, izstrādājot zinātnisko bāzi jaunu ieroču veidu izpētei. Spēcīga armija ļauj spēlētājam paplašināt teritoriju, pievienoties provincēm līdz štata galvaspilsētai un veidot kolonijas;
  • Ekonomiskā izaugsme tiek panākta, izmantojot resursus un nodrošinot nozares pieejamību. Jo vairāk pilsoņu ir virtuālā valstī, jo vairāk darbaspēka un vairāk nodokļu iekasēšanas iespēju. Vēl viens ienākumu veids ir tirdzniecība. Jūs varat tirgoties ar citiem spēlētājiem.
  • Diplomātija un sabiedroto kaimiņi un draugi spēlē ir nepieciešami ne tikai tirdzniecības saišu un maršrutu izveidošanai, bet arī militārām aliansēm. Pievienojoties esošai arodbiedrībai vai izveidojot to, spēlētājs, kaut arī iegulda līdzekļus kopējā kasē, saņems tehnoloģiju, militāru atbalstu no draugiem vai vienkārši aizdos naudu.
  • Kultūras attīstībai jāveido skaistas pilsētas ar kultūras atrakcijām, tas norāda uz spēcīgu ekonomiku. Spēlētājs ne vienmēr var paplašināt savu teritoriju ar militāriem līdzekļiem, citi projekta dalībnieki var vēlēties pievienoties spēcīgai impērijai bez cīņas.

Empire Online Great People ir vēl viena iezīme, tajā ir valdnieku dinastijas, kuras var uzkrāt savu pieredzi. Katram imperatoram ir savas spējas un stiprās puses jebkurā jomā. Jāatzīmē, ka šie personāži dzīvo reālu dzīvi, viņi piedzimst, aug, noveco un mirst. Katram Lielajam Cilvēkam ir talants uz kaut ko, piemēram, viņš var palielināt karaspēka skaitu.

Projektā Empire Online jūs varat spēlēt nenoteiktu laiku, spēle rit nesteidzīgā tempā, taču lietotājs nenogurs no garajām cerībām, jo, kamēr tiek veikts viens uzdevums, jūs varat droši veikt otru. Projekta dalībniekiem ir iespēja komunicēt savā starpā, apspriest kopīgas stratēģijas, plānus un attīstības ceļus.

Īpaša uzmanība jāpievērš grafikai un skaņai. Lieliski uzzīmēti attēli un harmonisks skaņas dizains priecēs pat visprasīgākos spēlētājus.

Unikāls Lieldienu pasākums tiešsaistē Empire Online (ilgst 10-21. 04. 2020. gads)

Lieldienas ir viena no slavenākajām un cienījamākajām brīvdienām kalendārā. Un tāpēc mēs katru gadu to uztveram ļoti nopietni. Šis gads, protams, neatšķiras. Vienīgais jautājums, kas jums būtu jāuzdod Lieldienu laikā, ir šāds: cik olu jūs varat nēsāt ar vienu roku? Ko jūs darīsit ar otru roku? Nu, atbilde uz otro jautājumu ir acīmredzama - jūs savāksiet olas! Faktiski olu skaitam nav lielas nozīmes, jo jūs varat nēsāt tik daudz, cik varat! Tas ir viss Olu medību pasākuma, kas tiks atsākts, lai svinētu Lieldienas, jēga. Tas sāksies 10. aprīlī un beigsies 21. aprīlī.

Tiem no jums, kuri vispirms izmēģina Olu medības, noteikumi ir vienkārši:

    Dažās neitrālās pilsētās olas tiks paslēptas;
  • Katrs spēlētājs var nosūtīt spiegus uz jebkuru neitrālu pilsētu, un viņam būs iespēja pasūtīt savus spiegus meklēt olas; Savāktas olas var izmantot, lai iegādātos spēles priekšmetus un pastiprinātājus; Katru reizi, kad spēlētājs atrod olu, viņam ir iespēja būt ĪPAŠAM;
  • sējumi, talismani, kastes, plāni, zābaki un daudzas citas vērtslietas gaida iegādi grūti nopelnītām olām;

Tātad mēs pārliecinājām jūs doties uz Imperia Online Lieldienām?

Mēs ļoti ceram!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more