Grāmatzīmes

Spēle Tanki Online

Spēle Tanki Online

Tanki Online

Tanki Online

Tanki Online ir vēl viens aizraujošs trīsdimensiju pieredzi spēlētājiem, kuriem patīk, lai šautu. Spēle tika izveidota uz versijā klasiskās Tank kaujas, kas bija atpakaļ 1990. spēļu konsoles Dandy. Viņi pārsteidza visu savu skaistumu un spēle, bet šodien jūs varēsiet spēlēt trīsdimensiju versija pasāžu ar multiplayer režīmā.
Sākumā spēle jums būs nepieciešams reģistrēties un iet caur nelielu apmācību, kas jums pateiks, kā vadīt savu tvertnes, kā attīstīt savus pretiniekus un uzvarēt. Pēc apmācību jums būs iespēja iegūt dažas prēmijas tālākai attīstībai.
Pirms sākuma cīņā, lai atvērtu sarakstu ar pieteikumiem, kuru var apskatīt jebkurā cīņā jums pievienoties. Noskatieties šo ļoti uzmanīgi, un, ja esat iesācējs, ne kāpt nopietnas cīņas. Jūs varat arī organizēt savu kaujas, ja nav atrasts piemērots saraksta. In Tanki Online ir garāža, kurā galvenā darbība spēles, tad jūs varat iegādāties jaunus veidus aprīkojumu, uzlabot esošos. Uzlabojums ietver gandrīz visas kara mašīnas, no kāpuriem līdz ar šautenes stobru un munīciju uz tiem. Vai nav āmurs par ikdienas prēmijas viņi palīdzēs jums attīstībā, vairāk balvas un rezerves daļas.
Katrā cīņā dažādiem nosacījumiem, lai uzvarētu, atkarībā no tā, kurš režīms izvēlaties vai izveidot pats. Ja ir nepieciešams, lai iznīcinātu visus ienaidniekus, kaut kur, lai saglabātu savu datu bāzi, spēlējot kā komanda, bet kaut kur un Capture ienaidnieks karogu. Uz spēli karti dažādus resursus, izvēloties tos jūs varat uzlabot savu tanku noteiktā laikā, bet atcerieties, ka jūsu ienaidnieki ir arī informēti par prēmijas, tāpēc jābūt uzmanīgiem.
Valūtās ir arī atšķirīgi, tas var būt kā padarīt un iegādāties. Par kristāliem, kas tiek pārdoti atsevišķi, jūs varat iegādāties vairāk spēcīgu ieroču un paātrinās modernizāciju kaujas vienību.
Online tvertnes viegli pārvaldīt tikai dažus taustiņus, lai kustētos un apdedzinot, ir viena iezīme jūs varat ieslēgt tornītis, kurā lielgabals. Uzvarētu savus pretiniekus un vāc pieredzi tu atvērsi jaunas priekšrocības, kas dod ieceļošanu līgas un izveidot savu klanu.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more