Grāmatzīmes

Star Colony

Citi nosaukumi: Starscolony

Star Colony online - neparastas pārstāvniecības datoru tiešsaistes spēles. Šis projekts varētu apvienot ekonomisko stratēģiju, un klasiskās RPG meklējumos. Ka tiešsaistes spēļu kategorijā dalībniekiem kolonija ir unikāla iespēja veidot savu kosmosa kolonija, ražo dažādus resursus un iesaistīties cīņā ar daudziem konkurentiem.

Pievienoties spēli Star kolonija nevajadzētu tevi daudz laika, jums vienkārši ir izvēlēties segvārdu, e-pasta adresi, kuru jūs saņemsiet e-pasta apstiprinājumu par reģistrāciju, izvēlēties sarežģītas paroles, lai izraudzītos un norādīt savu dzimumu. Kā mēs redzam spēlē Star tiešsaistes reģistrācijas kolonijām izstrādāto visvairāk vienkāršā un saprotamā veidā. Reģistrs Star kolonija ir jūsu biļete uz pasaules nākotni, kurā jums būs veidot savu karjeru un kļūt par veiksmīgu īpašnieku kosmosa kolonija. Spēlējot spēles tiešsaistē Star kolonija ir absolūti bezmaksas, un tā spēle ir pilnīgi pārlūkprogrammu balstīta, jums nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt datorā, bez klientiem.

Atšķirībā no vairuma citu tiešsaistes spēles, online spēles Star kolonija ir raksturīga spēja - iespēju zaudēja. Jā, šeit ir jūsu raksturs tik nepiemīt komforta un nemirstību briesmas neievērot šo dzīvi gaida, lai jūs ik uz soļa - bads, slimības, cīņa, uzbrūk vietējo faunu - tas viss jebkurā brīdī var atņemt jums dzīvē, lai būtu izdevīgi būt īpaši piesardzīgiem sākumā sākumā spēli. Laika gaitā, jums būs iespēja uzkrāt pietiekami daudz naudas, un veikt nepieciešamos pētījumus, pieejamība klonēšanas kļūst jūsu raksturs, kas ir galvenais, lai atrisinātu problēmu saistībā ar iespējamo nāvi, bet līdz šim brīdim viņas galvenā vērtība - dzīve ir vērts saglabāt ļoti uzmanīgi.

Sākot spēli, jūsu raksturs ir vēl ļoti agri, lai izlemtu, kāda veida nekāda globālām problēmām, jo ​​nāks uz priekšu jautājumos savā izdzīvošanu šajā lielā pilsētā. Atrast savu pirmo darbu, lai tas būtu apmaksāts un nenovērtēts, bet tas dos ļoti nepieciešams, lai iegādātos pārtikas un dzērienu naudu. Šāda rīcības brīvība, kas ļauj spēlētājam kļūt pazīstami kā piedzīvojumu, un ievēro likumu un respektablu uzņēmējs, un, iespējams, vienu un otru kopā, piesaista daudzi vēlas spēlēt spēli online Star kolonija, šodien visā pasaulē, veidojot savu karjeru pasaules nākotni iesaistīti desmitiem tūkstošu cilvēku.

Laika gaitā, palielinās ne tikai savu bankas kontu virtuālo spēli pieaugs jūsu ambīcijas un mērķus. Ja vakar jūs atrisināt tūlītēju problēmu atrast pārtiku un pajumti, bet tagad jums ir pārvaldīt visu koloniju zvaigžņu līderu milzīgas naudas plūsmu un risināt globālās problēmas iegūt jaunas teritorijas un palielināt savu ietekmi spēļu pasaulē. Kā jūs varat redzēt, spēlēt Star koloniju savā brīnums katrā posmā spēli, jo no tā, ko kolonija spēlē Star spēlētāji nav garlaicīgi. Izmēģiniet to un jums izveidot fantastisku karjeru pasaulē nākotnē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more