Grāmatzīmes

Pūķa zvans 2

Citi nosaukumi:

Dragon Call 2 ir bezmaksas online datorspēle. Šī spēle attaisno cerības spēle pasaulē. Spēle Call of Dragon II izstrādāta žanrā fantāzijas.

In-Game Call of Dragon 2 reģistrāciju ir pieejama jebkuram lietotājam. Lai reģistrētos spēle Call of Dragon 2 ir jānorāda:

1) e-pasta adresi un savu vārdu.

2) paroles.

Jūs varat arī pierakstīties, izmantojot vienu no šiem sociālajiem tīkliem: Vkontakte, klasesbiedriem, Facebook un manu pasauli.

Game 2 Zov Drakona jūs ceļot plašumiem spēli, cīnoties uz katra stūra ar nežēlīga monstriem.

Spēle Call of Dragon 2 ir trīs spēles klase:

1) Warrior - ir visvairāk drosmīgs un drosmīgs klasē. Vislabāk cīnās tuvcīņa.

2) Mage - ir gudrākais klase, kas ir burvju viļņus un dažādas priekšrocības, kas nav pieejama citās klasēs. Magee vislabāk izpaužas garajās distancēs.

3) Assassin - ir brutāla klase, kas parāda visu savu viltīgs, un viņš ir kā ēna. Šī klase ir spēcīga kā tuvcīņa, bija tā.

Dragon 2 spēles Call ir vairākas funkcijas:

1) Trīs spēlei rakstura klasēm. Jūs varat kontrolēt tos pilnībā būs.

2) Pa ceļam var saskarties ar negaidītu un absolūti pārsteidzošu rakstzīmes.

3) Laikā gladiatoru jums būs nepieciešams, lai uzvarētu visu, lai kļūtu par īstu čempionu.

4) Jums būs jāiet cauri simtiem aizraujošu viesiem.

5) In-Game Call of pūķa 2 pasaules priekšniekiem ir waiting for you.

6) Jums būs nepieciešams, lai izveidotu savu komandu un doties ar viņu aizraujošā ceļojumā. Pa ceļam jūs tiksies dažādas radības: gan draugu un ienaidnieku.

7) Jūs varat saņemt sev kalpu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams razitsya viņa ienaidnieks atsevišķi. Attiecībā uz savu uzvaras jūs varat darīt to viņa kalps.

Call of Dragon 2 spēle jums ir nepieciešams, lai spēlēt, attīstot savu raksturu. Bez cīņas gaida jūs šajā spēlē, un citas lietas, kas darīt:

- Character apmācības sistēma;

- Sistēma mācību talantu

- Tirdzniecība - dažādas formas;

- Farm.

In-Game Call of Dragon 2 tiešsaistē, jums ir jācīnās ne tikai uz zemes, bet arī kazemātos.

Spēle Call of the Dragon 2 Bezmaksas ļaus jums piedalīties ne tikai parasto cīņās, dažādas quests, bet vēl ienirt pasaules fantāzijas, lai piedalītos šajās duels in arēnās, kā arī iesaistīties sīvā cīņā ar šīm asinskārs pūķi.

Plus, spēle Call of Dragon 2 tiek uzskatīts

1) diversificēts pārsteidzošu uzdevumi;

2) Automātiskās spēļu cīņas;

3) System kraftiga kas augstāks nekā citās spēlēs.

4) dažādas nodarbības.

Grafikas spēle Call of Pūķa 2 ir vidēji, bet tas absolūti nebojā spēli. Klases spēli arī sūknis, lai jūs varētu sakaut ienaidnieku, dažādu līmeņu sarežģītības.

Call of Dragon 2 - reāls aizraujoša spēle, kas uzvarēja miljoniem lietotāju. Pievienojies skaitu spēlētāju spēle pasaules Call of Dragon 2 un baudīt to kopā ar spēļu notikumiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more