Grāmatzīmes

Call of the Dragon

Citi nosaukumi: zvans no pūķis, pūķis spēles zvanu, zvans pūķis tiešsaistē, zvaniet pūķis tiešsaistes spēles, spēlēt tiešsaistes aicinājumu pūķi

Dragons - tas mītiskas personas, kas piesaista cilvēku uzmanību uz ilgu laiku. Tie ir minēti pasakas, leģendas un filmas. Datorspēles ir arī nav izņēmums. Piedāvā jūsu izskatīšanai pārlūkprogramma tiešsaistes spēli Call of Dragon - MMORPG krievu valodā.

Ja jums patīk šī žanra spēles, tad iet uz priekšu, bet pirms reģistrācijas pārskatīšanas sistēmas prasības PC:

·                    Operating System Windows Vista/7/XP/NT/2000

·                    Procesors Pentium III 1000 Mhz

·                    RAM 512 Mb

·                    Interneta pieslēgums 56kb (modema) vai ātrāks

·                    Pārlūks .

Kā Jums var būt jau pamanījuši, spēle ir piemērota pat biroja versiju datora. Pievienoties spēle Call of Pūķa standarts: oficiālajā mājas lapā par spēli preses pogu, lai izveidotu kontu, kas atvērs lapu, kurā jums tiek prasīts ievadīt e-pasta adresi, paroli un nosaukumu, ar kuru jūs zināt par forumu. Šeit ir pieņemt licences līgumu, un jūs nospiediet lielo sarkano pogu, lai atskaņotu. Pie šī jūsu reģistrācija Call Dragon pabeigta. Un jums lapu ar vilktos pasaules karte Stilland ir iezīmējusi vietu spēļu serveriem. Šeit izvēlēties spēļu serveri, un iet uz raksturu izveides lapā. Tas ir uzreiz jānorāda, ka, lai spēlētu spēles tiešsaistē Call of Dragon, jums būs, lai cilvēcei. Jums ir jāizvēlas starp varoņiem, piemēram,

·                     Warrior

·                     Mags

·                     Assassin

·                     Vampire

Warriors - ir varoņi, kam ir prasmes tuvcīņā un ir augsta līmeņa aizsardzību. Magee specializējamies piemērošanā burvju uzbrukumu no attāluma.

Assassin - ātri un aukstasiņu karavīrs, kurš cīņā var sagraut pretiniekus. Vampīri var specializēties viļņus, var ārstēt, un ir citi bonusi.

Izvēloties dzimumu raksturu un specializācija, kā arī tās nosaukumu, jūs varat sākt spēlēt spēli online Call of Dragon. Zvanīt, lai sāktu Dragon tiešsaistes spēli piedāvās Jums saņemt apmācību beigās, no kuras esat apguvis kontroles sistēmu, kas spēlē.

Gāja pa pilsētu un darot daži quests, jūs varat uzreiz Call of Dragon tiešsaistē, lai nopelnītu dažus līmeņus. Iegūti katrā līmenī jūsu spēle raksturs izpaužas 5 punkti, ko jūs pēc saviem ieskatiem, ir izplatīts starp galvenajām iezīmēm rakstura:

·                     Luck

·                     Stūres

·                     Intelligence

·                     Izturība

·                     Agility

Pilsētu, kur jūs atrast sevi, kad tu esi Izsaukuma Pūķa spēlēt standarta struktūru. Tur jūs varat apmeklēt rātsnamu, veikali, kas pārdod ieročus, aksesuāri, atrast tirgus arēnā, un var apmeklēt citu standarta struktūru.

Spēle Call of Dragon tiešsaistē atšķiras no lielākās tiešsaistes spēles, jo tas dod iespēju apmācīt savu raksturu bez personiskās līdzdalības spēlētāja (bezsaistes režīmā). Bet šāda veida apmācību jūs pavadīt rīcības punkti, kas tiek papildināti katru rītu. Plašas iespējas ir atvērtas, lai faniem, lai uzlabotu lietas spēlē. Lūk, kur vērsties: Jūs varat organizēt objektus, notīriet tos, analizēt, uzlabot, iegultu objekti rūnas un pat apgarot tos.

Ir vērts atzīmēt, ka spēle ir slieksni termiņu: līdz līmenim 10 aizliegta cīņa starp spēlētājiem un vairāk nekā 10 - jūs varat cīnīties arēnā. Bet arēnā jūs nevarat tērēt vairāk nekā 20 cīņas dienā. Kaujas arēnā savu raksturu laikā saņem reitingu un gods. Visi pārējie var doties nogalināt dzīvniekus un to viesiem, kas dod NPC. Cīņa pret monstriem, kas spēlē notiek bez spēles raksturs līdzdalību.

Nopelnīt naudu un pieredzi, kad jūs izsīkšanai rīcība norāda jūsu raksturs būs iespēja pieteikties uz darba biržu.

Spēlēt Call of Dragon patiks faniem un komandu spēles, jo veidošanās ģildes spēlē ar izstrādātājiem sniegta. Pievienojoties ģildei, jūsu raksturs būs iespēja izmantot ģildes ēkas, kā arī piedalīties kaujās starp ģildes.

Call of tiešsaistes reģistrācijas Dragon ļaus jums ienirt burvju pasaulē, piepildīta ar piedzīvojumu. Šeit ikviens var atrast kaut ko īpašu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more