Grāmatzīmes

Zoomumba

Citi nosaukumi: ZooMamba

Zoomumba

Zoomumba online - ir pārlūka online spēle, kas ir veltīta, lai izveidotu personīgo universālas tēmas zoo. Tiešsaistes spēli ZooMamba cīnās spēlētājs mērķis ir veidot un attīstīt labāko zoodārzu! Lietotājs būs izvēlēties, kurš apmetas savā zoodārzā kā viņa veidot un piesaistīt apmeklētājus.

Tā kā spēle ir Zoomumba online pārlūku, tas neprasa ļoti augstas sistēmas prasības. Spēlēt, šādi parametri būs pietiekami dators

• Procesors 1 GHz;

• 512 MB RAM

• 64 MB videokarti.

Nu, protams, jums ir jābūt interneta piekļuves un pārlūku.

Lai sāktu spēli, jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu, ir pagājis spēle Zoomumba, tas ir, izveidot personīgo profilu atskaņotāju. Jāveic Zoomumba reģistrācija ir jāizvēlas sadaļa uz vietas Reģistrācijas spēli Zoomumba un rīkojieties šādi:

• Ievadiet vārdu, kas tiks izmantots spēlē;

• Ievadiet savu e-pasta adresi;

• Ievadiet paroli,

• izlasījis un piekrītu lietošanas noteikumiem spēli.

Reģistrēties online Zoomumba beidzas šeit, un jūs varat doties tieši uz spēli.

Sākumā spēlē Zoomumba palīdzēs palīgs, kura vārds Galya. Tas liek domāt, ko darīt dažādās situācijās, un ieviest pamatlikumus spēli. Apgūt spēli, vienkārši sekojiet tās norādījumiem.

Sākotnēji, katram spēlētājam tiek dots starta kapitālu, kas ir pārstāvēta veidā:

• zveropenni

• zoodollary

Zveropenni - valūta ka jūs varat iegūt šajā spēlē, viņa maksā noteiktu summu par 1 stundu.

Zoodollary - valūtu, ko var nopirkt par īstu naudu un paver virkni iepriekš nepieejamiem funkcijas. Ir svarīgi atzīmēt, ka iemaksas spēlē reālu naudu ievērojami vienkāršo procesu attīstību zoo.

Zoomumba online spēle, kuras mērķis ir radīt labāko zoo. Un spēlētājs, kā direktors, kas izvēlas virzienu zoo. Spēles laikā, lietotājam būs nepieciešams, lai apzinīgi rūpējas par saviem mājdzīvniekiem, izklaidētu apmeklētājus un palielināt savu peļņu, kas pakāpeniski palielinās, jo lietotājs uzlabot zoo.

Spēlēt spēli Zoomumba tiešsaistē, jums ir nepieciešams, lai pastāvīgi uzlabotu. Saņemtie līdzekļi nekavējoties ieguldīt modernizācijā un attīstībā to zooloģisko dārzu, lai padarītu to labāko un unikāls.

Vispirms jums ir nepieciešams, lai saņemtu korpusi mājdzīvniekiem. Jūs varat ievietot tos dažādās vietās un dažādās kombinācijās. Kad uzstādītas būri - var darboties tur mājdzīvniekus. Nepieciešams pastāvīgi apskatīt stāvokli mājlopu. Nostādināšanas vienā nožogotā teritorijā sieviešu un vīriešu, jūs varat izveidot pāris, kas pēc tam var dzemdēt. Vai arī jūs varat organizēt izklaides, ielieciet vienā šūnā divus agresīvus vīriešus, bet šajā gadījumā tie var nogalināt viens otru.

Jo Zoomumba spēlēt nedrīkst ne mirkli neaizmirstot, ka dzīvniekiem ir nepieciešama uzmanība, rūpes un mīlestību. Mēs nedrīkstam aizmirst, lai pabarotu savus mājdzīvniekus, dzēriens, dzelzs, apmācīt un uzraudzīt stāvokli viņu veselību.

Embellishing putnu mājas, jūs varat palielināt rangu zoo, kas arī papildina dažas unikālas zoo, palielināt satiksmes un peļņu, attiecīgi.

Viss, kas jums ir nepieciešams, lai spēlēt šo spēli online Zoomumba var iegādāties veikalā. Šajā attīstības procesā varēs iegādāties papildu uzlabojumus, kas var novietot zoodārzā. Tas var būt, piemēram, izklaides parks. Protams, šie uzlabojumi veicina zooloģiskā dārza reitinga, kā rezultātā arvien vairāk cilvēku būs staigāt un dot lielu peļņu.

Uzlabot ieņēmumi palīdzēs arī zooloģisko dārzu, kas atrodas viesnīcā. Turklāt tas var būt arī aprīkots ar dažādām ēstuvēm, kas veido nozīmīgu ieguldījumu attīstībā zoo.

Starp iežogojumiem var uzstādīt dažādas dekoratīvās un jūsu apmeklētāji ir ērts un ērtu ceļošanu. Gulēja ceļa, lai prātā, tā, ka to pašu var ērti sasniegt jebkuru kamerā.

Grafikas šajā spēle ir diezgan kvalitāte un ērti. Arī spēle ir daudz patīkamu pārsteigumu no izstrādātājiem īpašos gadījumos. Pavadīt laiku jautri kopā ar Zoomumba online!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more