Grāmatzīmes

Zoo 2 dzīvnieku parks

Citi nosaukumi:

Zoo 2 Animal Park fermas spēle nav gluži standarta izskats. Spēlē nav traktoru un dārzu, bet vispirms vispirms. Šeit jūs atradīsiet jautru multfilmu grafiku un muzikālo pavadījumu!

Zoo 2 Animal Park būs jautri spēlēt! Galu galā visiem patīk zoodārzi, kuros var ne tikai aplūkot dzīvniekus, bet arī paglaudīt, pabarot un rūpēties par tiem. Tieši tāds zoodārzs jāpalīdz saimniekot savam vectēvam, kurš mantojis visu šo fermu. Spēle tikai sākas ar to, ka viņš saņem vēstuli, kurā viņam paziņo šīs ziņas. Viņam absolūti nav ne jausmas, ko ar to darīt, un šeit jūsu palīdzība viņam noderēs.

Jūs varat iegādāties savam zoodārzam

jaunus iemītniekus vai iegūt tos, izpildot uzdevumus, savācot puzles attēlus, kuros attēloti reti dzīvnieki. Lai audzētu dzīvniekus, kas jums jau ir, jums ir jāievieto pāris vienas sugas dzīvnieki vienā iežogojumā un pēc kāda laika tiem būs smieklīgi mazuļi. Dabiski, ka dažāda veida dzīvnieku turēšanai nepieciešams tiem iekārtot vietas, kur viņi var justies kā mājās. Kopumā spēlei ir astoņi reljefa veidi katrai gaumei.

  • Pļavas
  • Lendenumi, stepes
  • Mežs
  • Kalni
  • Savanna
  • Rainforest
  • Voljeri ar ziemas klimatu
  • Rezervuāri

Jebkurš no mājdzīvniekiem atradīs sev tīkamu māju starp šādām šķirnēm. Visu šo stūru izvietojums atšķiras pēc sarežģītības un izmaksām. Kad dzīvniekam nepieciešama uzmanība, virs iežogojuma, kurā tas dzīvo, parādās ikona, kas informēs, kas jādara. Piemēram, pabarojiet vai iztīriet savu mājdzīvnieku. Dzīvnieki nāk dažādos līmeņos un pat paaudzēs, tāpat kā dzīvē.

Par zoodārza iemītniekiem var pastāstīt daudz, taču zoodārzā svarīgi ir ne tikai dzīvnieki, bet arī apmeklētāji. Papildus acīmredzamam zoodārzā pārstāvēto mājdzīvnieku saraksta paplašināšanai, pārliecinieties, ka apmeklētāji ir ērti. Svarīgi, lai būtu celiņi, veikali, kur apmeklētāji var iepirkties, un dažādi rotājumi, kas rotās tavu zoodārzu. Neaizmirstiet par mājdzīvnieku rotaļlietām. Dzīvnieki, kas spēlējas, izskatās ļoti jauki un priecē apmeklētājus.

Šeit ir

, un nelietis, kurš mēģinās izlikt tavu zoodārzu no okupētās teritorijas, lai tā vietā uzceltu jaunu tirdzniecības centru. Sākumā īsti neklājas, ir tikai trīs iežogojumi, un apmeklētāju nav vispār, bet, tiklīdz uzņemsies vadību, viss mainīsies. Attīstībai būs nepieciešama nauda un dažādi materiāli. To visu var nopelnīt, izpildot ļoti dažādus uzdevumus. Uzceliet citu nožogojumu vai palieliniet dzīvnieku skaitu, vai varbūt piesaistiet jaunus apmeklētājus. Bet jūs varat iet citu ceļu un iegādāties to visu par īstu naudu. Sākotnējā posmā tas ļaus jūsu zoodārzam attīstīties ātrāk.

Pēc kāda laika jūs varēsiet sazināties ar citiem spēlētājiem. Lai to izdarītu, jums jāuzceļ ēka ar nosaukumu Klubs. Klubs ļauj veikt darījumus ar citiem klubiem, piedalīties konkursos un dalīties ar resursiem.

Zoo 2 Animal Park bezmaksas lejupielāde datorā. Varat sekot saitei.

Spēlē ir ko darīt! Pavadi laiku jautru dzīvnieku kompānijā! Sāciet tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more