Grāmatzīmes

Iekarotāji Eridani

Citi nosaukumi: Iekarotāji Eridani

Iekarotāji Eridani online - aizraujošu lomu spēle, kas ņem tevi brīnišķīgi pasaules fantāzijas spēle, kur trīs dažādas sacensības sanāca kopā cīņā par vietu zem saules.

Pievienoties spēlē iekarotāji Eridani diezgan sarežģīti. Jums ir nepieciešams, lai ievadītu savu e-pasta adresi, kas tiks izmantoti, lai ievadītu spēli, izvēlieties paroli un izvēlēties rasi savu raksturu. Reģistrācijai nepieciešams iekarotāji Eridani izvēlēties starp kaujinieku stepju cilvēkiem, lepni elfi un rūpīgu kalnu iedzīvotājiem. Katra rase ir gan savas priekšrocības un ierobežojumus. In iekarotāji Eridani online reģistrācija ļauj jums izvēlēties kādu no pieciem attēlus ar savu raksturu, katrai gaumei un krāsai.

Sākumā spēle jums kontrolēt nelielu ciematu, kas būs pamats, lai jūsu turpmākai attīstībai, kā spēlētājs. Laika gaitā, jūs ne tikai varētu pārvērst to par spēcīgu pilsētu, bet arī ņemt zem viņa kontroles citiem biotopiem.

Šajā spēlē ir četri galvenie resursi: pārtikas, koka, akmens un dzelzs. Katru stundu jūs saņemsiet noteiktu līdzekļu apjomu, to skaits palielināsies ar izaugsmi un attīstību jūsu pilsētā. Pilsētas dažādām rasēm ir savs atšķirīgs attīstības ceļu. Visas ēkas, ka jūs varat veidot var iedalīt šādās grupās: ieguve resursu, pilsētas formēšana, militāro, tirdzniecības, politiskā un uzglabāšanu.

Katra rase ir savs specifisks vienību. Ja veiksmīgi apvienot savas priekšrocības un trūkumi, papildināt, jūs varat izveidot neuzvaramu armiju, kas spēj iekarot visu apkārtējo zemi.

Ja jūs sākat spēlēt spēli tiešsaistē iekarotājiem Eridani elfu rasi, jūs varat izmantot Druids, vilkačiem, meža fejas, snaiperiem, kuiļi, vienradži, abu vecāku ēnas. Un kā kolonisti sagatavot un veidot ballisti. Kontrole katru smago raksturu elfu armija ievēlēts vecākais.

Lemjot jo iekarotāji Eridani spēlēt kalnu cilvēku jums ir jūsu vietā, piemēram, acīmredzot karavīriem: kapteinis āmurs golems praschiki, šķēpu metēji, tumši braucēji drakonoyaschery, trackers, un, protams, visu šo cieto mehānisko mašīnu: stenolomami un katapultu. Izveidot jaunas apmetnes ogļrači Advancer un pārvalda kalnu armijas vadītājs.

Game iekarotāji Eridani tiešsaistē, lūdzu, gan tiem, kam patīk gara brīvību un ceļot. Jo viņi varēs sākt spēlēt par stepes. Starp iedzīvotājiem stepēm jūs varat nolīgt karavīri, kopenoschikov, šāvējus, crossbowmen, stepju jātniekus jātniekus Khan un lookouts. Starp tehnoloģiju stepes priekšroku katapultas un battering ram. Līderis stepju karaspēks ir Khan.

Just sāka spēlēt spēles tiešsaistē Eridani iekarotāji Jūs pamanīsiet, ka pasaulē ir tālu no vien, atverot karti, jūs varat apskatīt jūsu tuvākajiem kaimiņiem un novērtēt tos briesmām un iespējām gūt labumu no viņiem kaut ko.

Iekarotāji Eridani online spēle, kur raksturs attīstība ir klāt vairāk nekā duci dažādu prasmju komandieris izglītības, kavalērija, kājnieki, līderis, mācības karaspēks, aplenkums ieročiem, tūlītēja kompensācija armijas izlūkošanas, iespēju izvairīties no uzbrukumiem un karavadoņi.

Online spēles iekarotāji Eridani ir pieejama pārlūkprogrammā, bet arī jūs varat lejupielādēt spēli klientu un instalējiet to savā datorā. Kopējais svars spēles klients nav liels, bet tas ļaus jums nedaudz samazināt joslas platuma patēriņu. Ļoti jautri spēlēt iekarotāji Eridani liels uzņēmums, jo tad jūs varat izveidot savu spēli aliansi, ko sauc par klana. Spēcīgākais klani nonākt Hall of Fame spēles galvenajā lapā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more