Grāmatzīmes

Aizmirst Dimension

Citi nosaukumi: Aizmirstas Worlds

Es sveicu jūs pasaulē aizmirsta mērījumiem! Šī pasaule, slēpjot daudzām briesmām! Pasaule pilna ar nebeidzamu cīņas ar zvērīga radījumi noslēpumainā armija plaisa!

Game Aizmirsi online mērīšana - iemiesojums visu labāko no spēles, piemēram, tiešsaistes kombats! Šis projekts tika izlaists 2008.gada janvārī, bet īsā laikā bija neticami slavu un ieguva cieņu starp tiešsaistes spēlētāji. Pievienojieties mums, un Jūs nenožēlosiet!

Online spēles Aizmirsi mērījumu pilns burvju. Šeit maģija un tērauda kopumā ir nesaraujami saistītas! Jūs gatavojas piedalīties neticami cīņas ar zvērīga radījumi ar IIN un konkurēt veiklība ar citiem spēlētājiem.

Play spēli online mērījumu Aizmirsis ļoti interesanti! Šajā pasaulē nav robežu, un nekādu ierobežojumu, tas viss ir atkarīgs no jums. Ceļojot un pētot seno galerijas grīdas, cīnīsies ar tās iedzīvotāju pazemes raktuvju dimantiem. Attīstīt savu raksturu, veidot savu unikālo komplektu aukstos ieročus un bruņas.

Savākt, lojāli pavadoņiem un aiziet Reverse portāla retu eliksīru, potions un apbrīnojamo lietām, kas jums ir nepieciešams, spēles Forgotten mērījumiem.

Spēlēt Aizmirsi mērījumi un vairāk aizraujošu, jo šeit daudz dažādu rakstura klasēm, dažādu veidu ienākumiem un dažādu spēļu atkarību. Jūsu raksturs varēs uzlabot lietas un apgūt jaunas prasmes.

Jo Atgādināt mērījumus tiešsaistes jums nekad nebūs garlaicīgi ar unikālā sistēma karadarbības. Turklāt visu šo burvju pasaulē ir pastāvīgi atjauninājumu.

Sākumā spēli Forgotten mērījumu tiešsaistē, visi spēlētāji ir vienādi. Bet attīstīt savu raksturu, jums izvēlēties, kurš ir un ko klases pieder.

Rakstzīmju klases ar kopumā septiņi. Šī Warriors, Mages, necromancers, priesteri, tirgotāji, amatnieki Keepers kārtībā. Katrai klasei ir savas priekšrocības:

• Warriors - prasmīgu amatnieku ieročus un munīciju. Dalībnieki šajā klasē ir spēcīgs, elastīgs un neticami izturīgs.

• Magee gudrs un inteliģents, tie ir ļoti spēcīgi savā elementā.

• necromancers - tas burvji, fascinē pasaulē aiz kapa, ir zināšanas brutālo tumšs maģija.

• Bet priesteri - svēts klases, kuras mērķis ir dziedēt un dziedēt no saņemto kaujas brūces. Lielākā daļa pieredzējuši garīdznieki spēj atjaunot raksturs, kurš tika nogalināts kaujā.

• Tirgotājiem pasakaini bagāti, viņi var saņemt gandrīz visu, kas pastāv šajā pasaulē.

• Problēma Amatnieki veidot ieročus, būvlaukumos un mīnu dārgakmeņi raktuvēm.

• aizbildnis likumu ir turētājiem pasūtījuma. Apsaimniekotājiem uzraudzītu atbilstību kārtībā un nepatīk tumšas burvji.

Demonstrēs savu vīrišķību un varonība ir sīva cīņas radās saskaņā banner saullēkta vai saulrieta astrālajā kariem iznīcināšanu.

Bet grūts cīņa nav robežu! Tavs ceļš ir visā pasaulē, kas kļuva vieta salīdzināmajās sīva cīņas, veicot nāvi. Vieta spēkiem, kas cenšas paverdzināt pasūtīts.

Jums ir zināt sevi, savu ego un noteikt, kas jūs esat: Light? Tumsa? Neitrāls? Vai Bandit? Lēmumu par jums! Varbūt jūs - pēdējā cerība par uzvaru šajā mūžīgo karu!

Spēlējot spēli online Forgotten mērījumus, jums kļūs kapteinis nāvējošu ieroci vai auksti spēcīgs valdnieks strāvu burvju!

Pievienoties spēle aizmirsuši mērījumiem ir ļoti vienkārši. Jums būs jādodas uz oficiālo vietni un aizpildīt pamatinformāciju. Saņemot vēstuli savā e-pastā, un apstiprinot pieteikumu, jums būs pilnīga spēlētājs aizmirsto dimensijā! Nepalaidiet garām savu iespēju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more