Grāmatzīmes

Z-WAR Zombies nāk

Citi nosaukumi: Garlaicīgs kara, kara Z, Zombie kara

Labas spēles stilā "šausmas", un vēl jo vairāk ar zombijiem, ir maz. Spēle Z-WAR online - viens no tiem. Ja jums ir vēlme ienirt atmosfērā, kur cilvēki ir inficēti ar vīrusu zombiju pilsēta cīnās, lai izdzīvotu, tad jums šeit.

Spēle ir interesanta ar to, ka jūs varat spēlēt to gan pārdzīvojušais pilsētnieku un zombijiem. Z-WAR online spēle Plunges tevi pasaulē holokaustā izdzīvojušajiem - izbēga no slepeno laboratorijas vīrusu, kas pārvērš cilvēkus par zombijiem. Tikai daži cilvēki var pretoties vīrusu, un viņi ir vienoti karā pret inficēto. Tiešsaistes spēli War Z caurlaides Reynvud, Anglijā.

Vienīgais, vērts pieminēt - ir vecuma ierobežojums spēles cilvēkiem ar nenobriedušu psihi, kas ir līdz 18 gadiem.

Pirms jūs turpināt ar reģistrāciju, pieņemsim pārskatīt sistēmas prasībām izvirzītos izstrādātājiem spēli. Tiešsaistes spēli Z-WAR nepakļauj dažas nereālas prasības attiecībā uz datora spēles piemērots pat biroja versiju, bet interneta pieslēguma ātrums būtu labi, kā arī Adobe Flash Player instalēta jaunākā versija. Tiešsaistes spēli Z-WAR ir pārlūks, kas ir, tas neprasa instalāciju datorā jebkuru programmatūru un palaist jebkuru interneta pārlūku operētājsistēmu Windows.

Pievienoties spēlē Z-WAR jums var būt nepieciešams, ja jums ir konts uz sociālo tīklu Vkontakte vai Facebook.

Ja jūs nevēlaties, lai tie spēli ar sociālo tīklu, Z-WAR Online reģistrācija ir ļoti vienkārši - jums ir nepieciešams, lai ievadītu rakstzīmi vārdu, paroli, e-pasts, dzimšanas datums, norāda grīdas, izvēlēties frakcija, par kuru jums spēlēt ( zombiji, vai cilvēki), ierakstiet kodu no attēla.

Jums nāksies pieņemt lietotāja līgumu un pieņemt spēles noteikumus. Reģistrācija Z-WAR tiks pabeigta pēc tam, kad aktivizēt spēles kontu, noklikšķinot uz saites, kas tika nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi. Pēc aktivizēšanas, spēles kontu, ienirt pasaulē spēles. Sekojiet staigāt nedaudz apmācību jaunajā (pagaidām), bet aizraujošajā pasaulē.

Jūsu raksturs būs šādas īpašības spēlē:

• Force

• Veiklība

• Izturība

• Intelligence

• Uztvere

• Valdzinājums

Papildus funkcijas, spēle var attīstīt prasmes, piemēram:

• Kaujas

• Medicīnas

• Engineering

• Sociālā

• apgūt prasmes

Ja jūs nolemjat, lai spēlētu spēli Z-WAR internetā par cilvēkiem, tad jums būs mērķis - lai izdzīvotu, un lai notīrītu tik daudz teritoriju no undead. Var veidot barikādes, remonts un radīt lietas, kas tiks izmantoti to cīņā.

Play jābūt uzmanīgiem, jo, apēd, inficēties un iet uz pusi no zombijiem.

Ja jūs spēlēt spēles tiešsaistē Z-WAR kā zombiju, tad jūs pārvietot izsalkumu un vēlmi ēst un asaru, izņemot daudz cilvēku, cik vien iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs ēdat, jo ātrāk būs attīstīt prasmes savu raksturu, kā arī tās līmeņa paaugstināšanos.

At War zombiju spēlē interesants ikvienam bez izņēmuma. Spēle ir daudz dažādās vietās - dažas spēļu zonas - māju ar telpām, noliktavām, brīvajām partijām un ielām. Kaujas laikā, var izmantot visus posteņus, atrašanās vietas, kā patversmes, bet patversmes nav slaucīt slaucīšana.

Kad tu spēlē Z-war, tur būs daudz iespēju, lai atrastu bezmaksas preces dažādās vietās - sākot no ieročiem, lai pirmās palīdzības aptieciņas un citu munīciju.

Spēle ir ļoti interesanta kaujas sistēma ar neparedzamus rezultātus, jo cīņā jebkurā laikā var iejaukties nu jūsu sabiedrotais, vai jūsu ienaidnieks. Tomēr, lai apmierinātu spēli bilanci uzbrukumu spēlētājam daudz zemāka līmeņa jūs paļauties naudas sodu.

Ja esat bezsaistē, paturiet prātā, ka jūsu raksturs var veikt uzbrukumus, un viņš būs, lai atvairītu ienaidnieku automātiskā režīmā.

In Z-WAR spēlēt ir interesanti, jo jums ir iespēja, kamēr ēkā, pie jebkuras sienas atstāt savu grafiti - ziņu citiem spēlētājiem. Šis ziņojums tiek izvietoti uz sienas divas dienas.

Arī tur ir īpaša radio - "Apocalypse FM», kurā var baudīt dažādas melodijas, kā arī klausīties ziņas no citiem spēlētājiem par notiekošo cīņas, interesantas vietas un vietas, kur jūs varat gūt trofejas un bezmaksas lietas.

Salīdzinot cilvēkus un zombijus neatstās vienaldzīgu. Pēc tam, kad tiešsaistes spēli garlaicīgs kara garām minūti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more