Grāmatzīmes

Xterium

Citi nosaukumi: Xterium

Spēle Iksterium ir aizraujoša datorspēle, kurā jūs varat spēlēt par brīvu, izmantojot interneta pārlūkprogrammu.

Spēle Xterium reģistrācija ir pieejama daudziem lietotājiem. Lai reģistrētos spēlē ir jānorāda Xterium

1. Jūsu lietotāja vārdu.

2. Jūsu e-pasta adrese.

3. uzrakstiet savu unikālu paroli spēli.

Sākumā spēle ir jāizveido Iksterium tiešsaistes iepirkuma resursus savu planētu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai izveidotu mīnas metāla, kristāla un deitēriju. Metāla un kristāla raktuves būtu labi, lai veidotu vienlaicīgi, tāpēc jums ir nepieciešams rūpēties, ka pastāvīgi to līmenis bija tāds pats.

Deitērijs sintezators Jums ir jābūt tajā pašā līmenī kā citās raktuvēs. Pakārtoti, gadījumā, ja nauda jums ir nepietiekams, jums ir nepieciešams, lai saglabātu to līmenis ir zemāks par 5.

Lai sāktu spēli, jums ir nepieciešams, lai spēlēt Xterium izveidotu pētniecības laboratorija, lai pētītu fundamentālos pētījumus. Lai sāktu jums ir nepieciešams izskatīt šādus pētījumus:

1. Spiegošanu - šis pētījums, kas ir trešajā spēli līmenī. Tas ir labākais, lai izpētītu astrofizikā.

2. Enerģijas tehnoloģijas ir 12 līmenī. Jums ir nepieciešams enerģijas pastāvīgi. Enerģija jums ir nepieciešams daudzos līmeņos par dažādiem uzdevumiem.

3. Reaktīvais dzinējs atrodas 6 līmenī. Reaktīvo dzinēju jums ir nepieciešams veidot kuģus veida BT un MT. Jums ir nepieciešams aizpildīt, ka resursi būs vieglāk izdarīt laupīšanu. Grūtāk būs nopelnīt līdzekļus no savas raktuvēm.

4. Datoru tehnoloģija ir 10 līmenī. Vai jums ir nepieciešams rūpnīcas nanites bez tā jums nav daudz darīt.

5. Astrofizika atrodas 15 līmenī. Sākumā spēle jums ir nepieciešams, lai sūknis līdz 15 līmenim. Tad jums izveidot vēlamo 25 līmeni.

Play Xterium Jums vispirms uz vienas planētas. Agri spēlē jums tiks dota savu planētu. Šī planēta ir vienmēr jums būs galvenais. Jūs nevarat noņemt šo planētu.

Jums ir pastāvīgi aprīkot šo planētu. Var uz to, piemēram, veidot Technopolis. Tad jums ir veidot kuģi kolonizēt.

Game Xterium tiešsaistē, tad jums būs nepieciešams iesaistīties kolonizāciju. Lai to izdarītu, jums ir, lai meklētu planētu ar lielāko skaitu planētām, kas atrodas tuvumā.

Jūs varat būt ne vairāk kā četrpadsmit kolonijas. Kolonijas var būt pretēji, lai novērstu galveno planētu.

Vēl viena spēle priekšrocība ir Teleportācijas planētas. Kad teleporting planētas ievērojot konkrētus ierobežojumus. Teleportācijas iet ļoti ātri. Teleportācijas no mēness visiem spēlētājiem ir neiespējami. Tāpat jūs nevarat teleportēties uz savu vai citas planētas ar kādu misiju.

Xterium spēle, kas patiks faniem telpu un neticami izklaides. Palutiniet sevi ar neaizmirstamus mirkļus ar spēli Xterium!

Spēlē kopā ar draugiem, dalīties ar jūsu emocijas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more