Grāmatzīmes

XNOVA

Citi nosaukumi: XNova tiešsaistē

XNOVA online ir populārs pārlūkprogrammu spēlēm NVS stratēģiju žanrā kosmosa kariem. Pamatdarbība jūsu XNOVA tiešsaistē kolonizācija jaunas planētas un galaktikas. Telpa un izkaisīti tā galaktiku sistēmas un planētas ir nepieciešama spēcīga Kungu iespēju apvienot tos vienā impērijā. Tagad jūs varat izmēģināt sevi sarežģītajos militāro jomu lielākajā neizmērojams telpu.

Lai spēlētu XNOVA online nepieciešams reģistrēties spēlē XNOVA. Pieejams arī XNOVA reģistrācija, izmantojot kontu @ pastu. ru un sociālais tīkls VKontakte. Pretējā gadījumā jūs esat aicināti aizpildīt elementāru Reģistrēties XNOVA. Attiecīgajos laukos ievadiet savu dati: e-pasts, jaunu paroli un apstipriniet, ka esat reāla persona, nevis robots. Pēc iepazīšanās un vienojoties ar noteikumiem un pamata noteikumiem aktivizēt savu kontu spēlē pa e-pastu un tiešsaistes spēļu XNOVA atvērtas jums.

Pēc reģistrācijas Jums jāizvēlas viens no Visumiem (serveri) XNOVA tiešsaistē, kur Jūsu rīcībā ir dota viena planēta. Taču nedrīkst aizmirst arī tā, pēc pirmā acu uzmetiena, dāsnu dāvanu. Pēc pirmās spēlēt spēli online XNOVA startējot gandrīz neapdzīvotu un neattīstītas planētu. Jums tiks lūgts daudz pūļu un spēju līderi ir, lai sagatavotu šo neapdzīvotos gabals no akmens par īstu militāro bāzi. Tāpat neaizmirstiet par ekonomiku un zinātniskās pētniecības jomā. Nav kavēšanās īstenotu minētos nosacījumus, lai izveidotu spēcīgu armiju par uzbrukuma un aizsardzības pasākumiem.

Vai nav jākoncentrējas uz savu starta planētas, jo, lai veiksmīgi spēlēt XNOVA, jums ir saglabāt nomadu dzīvesveidu un kolonizēt jaunas planētas. Esi sevi kā kvalificētu diplomāts. Pievienot rentablu alianses karu, slēgt ienesīgs tirdzniecības nolīgumus ar citiem spēlētājiem.

Turpinot spēlēt spēli online XNOVA un apņemoties karu izmanto Stavani partijas aizkulišu cīņām. Izveidot blīvu tīklu, intrigu un sazvērestību ar Visumu XNOVA. Pareizi plānojot visas mahinācijas, jums būs radīt vislabākos apstākļus nākotnes cīņas ar saviem ienaidniekiem. Stājas aliansi ar spēcīgiem spēlētājiem un pats kļūt spēcīga. Jāpievieno tirdzniecības nolīgumu un atņemt jūsu ienaidniekus iespēju iegūt nepieciešamos līdzekļus attīstībai. Bet uzmanīgi, jo citi dalībnieki spēj vienādi. Tie ir cilvēki, tāpat kā jūs. Tādēļ rūpīgi izvēlēties sev uzticamus draugus un sabiedrotos, lai nekļūtu par upuri sazvērestībā.

Diplomātija XNOVA tiešsaistē nav pikantu garšvielu lielā traukā, proti, viens no svarīgākajiem komponentiem. Neaizmirstiet, ka cīņā pret spēcīgu jaunu ienaidnieku, jūs varat atrast pestīšanu, ir uzvarēt pār veco ienaidnieku vājāka.
Izvēlēties kosmosa kuģi, kas nodrošina tiešsaistes spēles XNOVA, atstājiet laimīgs visi fani taktiku un stratēģiju. Izvēlēties savu, jums piemērotus taktiku kara. Izstrādāt postošās reidi uz nepareizu planētas, vai pakāpeniski, ar minimālu iznīcināšanu paplašināt esat izveidojis impēriju. Katra kaujas vienība šajā spēlē ir savas stiprās un lietojumprogrammas. Tāpēc princips "vairāk - jo labāk" neattiecas šeit. Rūpīgi dial kuģus savu floti. Tikai spēcīgs, universāls armija ar labu taktiku vadīja var veikt vissarežģītākos uzdevumus ar minimāliem zaudējumiem.

Dial jūsu labāko armijas virsnieku, kas sniedz visu veidu kosmosa kaujas prēmijas veidu no firepower ātrums gaisā. Arī ar tiem jūs varat veikt dažādas quests, kas met spēli un iegūt noderīgus bonusus.
Virsnieki nepieciešams, lai vadītu floti kosmosa sniegs jums dažādas prēmijas, kas palīdzēs attīstīt kaujas spēku kuģiem. Tie var būt noderīga, lai veiktu dažādus uzdevumus, kas abound šajā spēlē arī. Viņu sniegumu parādīs jums noderīgus bonusus.

Nevar kavēšanās! Varbūt kāds cits jau ir reģistrēta XNOVA tiešsaistē un sāka spēlēt, veidot savus Napoleona plānus. Bet tas ir pārāk vēlu! Savāc savu floti un sākt spēlēt spēli online XNOVA.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more