Grāmatzīmes

Xgame

Citi nosaukumi: XGame-Online, XGame Online

Tātad šodien mēs piedāvājam jums jaunu spēli žanra MMORTS - XGame tiešsaistē. Šī spēle neatstās vienaldzīgu faniem Star Wars un citu kosmosa fantāziju. Justies kā jūs esat iesācējs valdnieks tuksnesi planētas un pievienoties cīņā par varas Visumā ar reālu online spēlētājiem. Atklājiet jaunu sistēmu un galaktiku, izpētīt kartē neatzīmēts planētu. Sistēmas pilnveidošana ieroču reālā laikā neļaus jums atpūsties pilnībā. Piedalieties tiešsaistes "bruņošanās sacensības", kuras rezultāti ir izšķiroša loma pielāgošanu spēku Visumu XGame tiešsaistē.

Lai spēlētu šo spēli XGame tiešsaistē, jums nav nepieciešams papildus uzstādīt spēles klientu. Spēle ir absolūti bezmaksas, un piedalīties tajā, jums ir jānodod ātri un nekomplicētu Pievienojies spēle XGame tiešsaistē.

Lai XGame tiešsaistes spēli kļuva pieejami Iet uz lapu XGame online spēle, kur viņš nekavējoties parādās reģistrācijas logu. Jums ir nepieciešams, lai ievadītu savu jauno login, paroli apstiprinājumu un pieņemt lietotāja līgumu.
Kad XGame online reģistrācija veiksmīgi pabeigta, jūs varat sākt savus jaunos pienākumus planētu kontroli. Spēlēt spēli online XGame sākat par neapdzīvotām un tukša planētas ar nelielu rezervi minerālvielas. Maz, bet - atkal, ir pietiekami, lai sāktu. Šie līdzekļi jums ir nepieciešams, lai sāktu savu pamata infrastruktūru planētas, būvēt mīnas, stacijas, rūpnīcās, kuģu būvētavās, laboratorijas un citas noderīgas iespējas.

Shipyard nepieciešams izstrādāt aizsardzības komponents jūsu planētas, kas ir priekšnoteikums turpmākai uzvara galaktikas XGame tiešsaistē. Bet noslēguma stingri nodrošināt planētu bāzi, ne pārāk daudz navoyuesh. Tāpēc ir nepieciešams, lai izveidotu spēcīgu kosmosa flote paplašināt savu saimniecību.
Arī XGame online - spēle, kurā dalību galaktikas kara, padomju meklēt palīdzību sabiedrotajiem, kas var viegli atrodama starp citiem online spēlētājiem. , Kopīgi sadarbojoties, būs daudz vieglāk veidot savu impēriju. Spēlēt XGame tiešsaistē var būt arī, lai nokļūst spēļu sadaļā "Hall of Fame", nekā jūs cildināt sevi un savu mājas planētu.

Novoyavlenny sabiedrotais palīdzēs jums ieguves trūkst, bet nepieciešamie resursi jums. Lai to izdarītu, savukārt tirdzniecībā ar tām vislabāko piedāvājumu, padarot tos savas pastāvīgās tirdzniecības partneriem. Veido savu tirdzniecības stratēģiju, lai atņemtu jūsu ienaidniekiem nepieciešamos resursus. XGame online - visums, kur nāvējošu spēlēt vienatnē.

Sagrābt varu tiešsaistes spēli XGame vienmēr jābūt soli uz priekšu tehnoloģiju attīstību uz jūsu planētas. Pareizo stratēģiju pētījumi ļaus jums, piemēram, uzreiz nodot savu floti citās galaktikās, sirdī ienaidnieks. Nosūtīt tik daudz skauts kuģus, lai izpētītu jaunas vietas, jo zināšanas ir spēks.

No paša sākuma, jums būs nepieciešams veikt izvēli no trim variantiem, lai attīstītu savu raksturu. Protams, šī izvēle ietekmē visu savu turpmāko spēli. Izvēlieties klase "Shakhtar", kas nodrošinātu lielāku resursu ieguvi un ēku būvniecības. Klases "zinātnieki", lai padarītu uzsvaru uz zinātniski pētniecisko darbību, jūsu planētas. Ātri izveidot efektīvu kosmosa flote - Class "Pilot".

Jūs - īsts līderis planētas. Un, lai pierādītu, ka ir nepieciešams izveidot spēcīgu ekonomisko un militāro sistēmu planētas ar regulāru tehnoloģisko uzlabojumu. Reģistrācija XGame online gaida tevi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more