Grāmatzīmes

XCOM: Enemy Unknown

Citi nosaukumi: XCOM: Enemy Unknown

Visvairāk lielas bailes katrai personai uz zemes - nav zināms. Neizpētīta parazīti, ārvalstniekiem, zombijiem - tas viss gadsimtiem biedē cilvēkus. Spēle XCOM: Enemy Unknown piedāvāja savu versiju par cilvēka konfliktu un neskaidrību. Vai, precīzāk, cilvēcība un svešzemju monstriem. Pat neskatoties uz to, ka spēles izstrādātāji izmanto jau pazīstamas metodes, un zināms, ka daudzi no bērnības leģendām, pārskats par projekta nebija bojāti. Un turklāt, iepriekšējais izveide XCOM tika izlaists tik sen, ka lielākā daļa spēlētāju droši aizmirst par to.

Nekavējoties faniem šausmu fantāzija, dvēsele, nevis liedzot projektos, piemēram, XCOM, jābrīdina, ka XCOM: Enemy Unknown pc - tas nav turpinājums pazīstamām spēlēm, un tās atkārtoti izdod. Faktiski, tas izskaidro faktu, ka galvenie varoņi nesaprot lielākā daļa, šķiet, ir pazīstami visā pasaulē par lietām. Tāpēc, mēs iesakām, ka pat tie spēlētāji, kas uzskata sevi par pro šajā spēlē, pirms izbraukšanas uz galvas spēle, pastaigu izstrādātāji ierosinātā "pamata apmācību."

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams XCOM: Enemy Unknown lejupielādes. Šodien to var izdarīt ātri un viegli, izmantojot straumēm. Tāpat pārliecinieties, ka jums ir prātā, ka ir pāris vai trīs piemēroti resursi. Nonākšana projektu, jūs uzzināsiet, ka tikšanās tautieši ar svešzemju apmeklētājiem negāja uz plānoto scenāriju - sāka intergalactic kara. Galvenais mērķis ienaidnieka - kāda organizācija XCOM. Pēdējais ir liels labākajiem Warriors par ieročiem, kas izmanto visspēcīgākais ierocis.

In XCOM: Enemy Unknown misija pat mazākās izskatās tik reāli, ka kādā brīdī jūs catch sevi domāt, ka bailes sneaks jums patiesi. Viens no svarīgākajiem īstenoto jaunajā projektā izmaiņas, mēs varam pieņemt, ka likvidē rīcības punkti. Bet klases nemainījās

1. Mašīna-Gunners spēj efektīvi turēt pozīcijas ienaidniekiem.

2. Karavīri atbalstīt palīdzēt kolēģiem jebkurā stundā nepieciešams.

3. Stormtroopers ir spēcīgs un veikls.

4. Snaiperi spēj hitting mērķus, pat no visattālākajiem attālumiem.

Turpināt mūsu XCOM: Enemy Unknown pārskatīšana būtu stāsts par uzvalks ar iebūvētu motoru. Tas ļaus uzvalks, lai pārvietotos no vietām ar gaismas ātrumu. Spēcīgs bruņas droši aizsargā pret lodēm ienaidniekiem, un no izskatās maskēties noslēpt detractors. Daudzi spēlētāji būs prieks, ka projekts beidzot ir īstenots vairāk vai mazāk veiksmīgi sistēmu patversmju - šis trūkums ilgi moka faniem spēli.

Sagatavot ir, ka reizēm ienaidnieki var uzbrukt grupās - ne visvairāk comely redzi. Kas pārsteidz jums vairāk sagatavotas projektam var redzēt sapulcējušies XCOM: Enemy Unknown video piekabi! No filmas jūs saņemsiet informāciju par visiem veiktajiem izmaiņām un ieguvumiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more