Grāmatzīmes

XBlaster

Citi nosaukumi: IksBlaster

XBlaster internetā - bezmaksas aizraujoša online spēle, kurā spēlētājs piedalīsies gladiatoru cīņas par Furs (mehāniskās robotiem).
Online spēles XBlaster pieejama jebkurā mūsdienu pārlūku, un instalēt papildus spēli klientu nav nepieciešama.

Viss, kas Jums nepieciešams, ir jāreģistrējas spēle XBlaster:
ar reģistrācijas laukus, lai ievadītu nosaukumu (vārds), paroli, e-pastu, izvēlieties spēļu serveri, ievadiet dzimšanas datumu un reģistrācijas numuru (ja tāds ir). Tad ņem vienošanos ar spēles noteikumiem un to reģistrācija XBlaster pabeigts. Tagad jūs varat sākt spēlēt spēli online XBlaster.

Sākumā spēli spēlētājs tiek aicināti izvēlēties vienu no 3 mehāniskās plēšas. Katra no tām ir unikāla savā veidā:
1) Ranger - papildus standarta ieročiem, tas ir rāvējslēdzējs un jonu lielgabals. Ir arī īpašas iezīmes - divreiz manevrēšanas spēju.
2) Defender - papildus standarta aprīkojumā, tai ir lāzera un impulsa ieročus, un viņa "izcelt" ir pagaidu necaurejams aizsardzības vairogs.
3) Hunter - ir individuāls ierocis, kā ātrdarbīgas lielgabalu un plazmas ieroci, izņemot to, ka viņš joprojām ir mikroshēmu, kā meklēt raķetes, kas cenšas sasniegt savu mērķi uzvarēt.

Par standarta veida ieročiem: sākumā katra Fur ir savā arsenālā ripzāģis, pistole un granātmetēju.
Izvēloties interesants, lai spēlētājs padomās divreiz! Pēc tam, kad izvēle ir izdarīta, jūs varat izmēģināt savu kažokādas darbā, sākotnēji tas būs normāls darbs meklējumos. Pēc pabeigšanas spēlētājs aizdevumu un unikāla spēle valūtā "prasmes". Ar ieročiem būs aprīkot savu kažokādas cīņā, un pēc tam paaugstināt izvēlēto ieroci angārā.
Šeit ir saraksts ar visiem kara ieročus, kas ir pieejami šajā spēlē: ripzāģis, lielgabals, granātmetēju, mina, zibens, Laser, ložmetēju, liesmu metējs, Blast Wave, Rocket, Ion Cannon, Pulse ieroču un plazmas lielgabals. Un tad tur ir stimulanti, kas kādu laiku uzlabot noteiktām īpašībām kažokādu.

Lai kažokādu kontrole: kontrole bultiņu pogas uz tastatūras, lai pārvietotos, Ctrl un Space - šaut.
XBlaster online spēle ir arēnā - tas ir ierobežota vieta, vienlaikus ir trīs spēlētāji. Galvenais uzdevums ir - nošaut divus ienaidniekus. Jūs varat izvēlēties pilna ienaidniekiem, kuri netika ievainoti kaujas saistībām, un to var iekšēji Ložņu ap stūri, un apdare ir ievainoti.

Play spēli tiešsaistē var XBlaster izmantojot teleportēties, viņš izglābj no pārāk spēcīgas sāncenšiem, vai, ja kažokāda ir ļoti bojāts. Teleportācijas notiek citā vietā. Tikai ostas joprojām ir jāsasniedz, bet tas ne vienmēr strādā ...
tiešsaistes spēli XBlaster nav klanu sistēma, kas nosaka to nošķir no citām spēlēm attīstības komandas Bigpoint, jo individuālā spēle ...

Jo XBlaster, katru mēnesi spēlēja Jackpot 10000 eiro. Tātad, spēlēt IksBlaster būs divtik interesanta!

Ko vēl var pievienot, ir tas, ka spēle ir augstas kvalitātes 3D grafikas, kas atstāj patīkamu iespaidu par spēli. Es esmu pārliecināts, ka tas būs interesanti spēlēt XBlaster jebkurā vecumā, ja ir kaislība un vēlme būt kapteinis spēcīgu militāro mašīnu. Spēles laikā spēlētājs iepazīties ar daudziem interesantiem misijām, duels, turnīri un pat vairākiem citiem interesanta spēle iezīmes ...

Viss, kas atdala jūs no šiem aizraujošu notikumu, tas XBlaster reģistrācija. Nav nepieciešams ilgs laiks, lai domāju, ka ir pienācis laiks izmēģināt savu roku cīņā, braukšanas kara mašīnu uz nākotni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more