Grāmatzīmes

Xatrium

Citi nosaukumi: Ksatrium

Game Xatrium: jauns, tas ir tikai aizmirst vecs

С kopš brīža, kad 2013. gadā DuncanConroy Xatrium pārlūka spēle tika iepazīstināta ar spēlētājiem, vairākiem simtiem tūkstošu dalībnieku, kurus piesaistīja neparastas grafikas un gabals, spēja tur nokļūt. Viss izskatās nedabisks, dīvains un pat vecmodīgs, ņemot vērā mūsdienās populāros reālistiskos datorspēļu produktus ar informāciju par visām detaļām.

. Šī sajūta, ka šīs spēles pasaule ir balstīta uz vecajām tehnoloģijām, kad izstrādātājiem vēl nav modernu iespēju. Bet tas tiek darīts ar nolūku, kas ir rotaļlietas izcēlums, tāpēc nav pārsteigts, redzot plakanās ainavas kopā ar trīsdimensiju, trīsdimensiju elementiem. Sākot spēlēt Xatrium, jums nebūs nekādu grūtību ar kontroli, ko veic: pele, bultiņas / WASD

Restaurācija no drupām

Pēckara pilsētā ir vērojama

vēsture. Karš, kas bija miris, bija briesmīgs, kurā cilvēce izmantoja visus pārsteidzošos ieročus. Zaudējot modrību un piesardzību, cilvēki sevi iznīcināja, un tagad tikai daži pārdzīvojušie cenšas novērst situāciju. Vienreiz pieejamie resursi ir kļuvuši reti, un nav iespējams tos atgūt tik ātri, kā iepriekš iztērēti.

Piedzīvotāji apvienojas, ko apvieno viena nelaime, bet ir arī tie, kas joprojām cenšas kontrolēt atlikušo bagātību. Tas nozīmē, ka konflikti nav izsmelti, bet ir pārgājuši uz jaunu posmu. Mijiedarbībā starp sadursmēm ir mēģinājums atjaunot aprīkojumu un cilvēci. Jums ir jāiet cauri visiem izmēģinājumiem un jāpārvalda resursu atlikumi, lai atdzīvinātu pasauli.

Izmantojiet robotu jaudu. Viņi ir jāuzlabo, nodrošinot viņiem jaunas iespējas, pretējā gadījumā ienaidnieku nevar uzvarēt. Dažādi uzdevumi palīdzēs sasniegt galveno mērķi ātrāk, jo uzkrājas pieredze un prasmes.

Tehnoloģija, cīņas un spējas

For produktīvākām misijām apvienojieties grupās. Tie ir cilvēki, kuri ir reģistrējušies aiz Xatrium - process ir vienkāršs, bet ļoti noderīgs, jo tas ļauj turpināt pārtrauktu notikumu no brīža, kad jūs atstāt. Tas arī nodrošina, ka neviens, izņemot jūs varat kontrolēt savu spēli, nezinot paroles paroli.

Jūs kļūs par kaujas transportlīdzekļa pilotu, kuru jūs varēsiet pakāpeniski uzlabot, uzlabot. Atjauninājumi parādās katrā secīgajā līmenī, bet, lai saņemtu to, jums ir precīzi jāaizpilda uzdevums. Piemēram, iznīciniet ienaidnieka kuģus un savāc 100 XP. Katrā līmenī misijas ir atšķirīgas, un tāpēc vienmēr ir interesanti, kas jūs sagaida.

Starp spēlētājiem pieejamo tehnoloģiju veidošanas arsenālu:

  • Platformas: kāpurķēžu, riteņu, kājām
  • Iekārtas tiem: lāzeri, plazmas pistoles, sliežu ceļi
  • Atgriešanās motors
  • Izmainīt krāsu jebkurā no 30 iesniegtajiem toņiem

Izlaižot savu bērnu brīvībai, vadiet viņu caur betona džungļiem, meklējot ienaidnieku. Reizēm viņš atrod jūs pats, un tad viņš nenonāks no kaujas.

Multiplayer režīms ir nekas cits kā tiešs kontakts ar citiem Xatrium iPlayer spēlētājiem. Darbojoties kopā un kopā, jūs, visticamāk, sasniegsiet savu mērķi, iegūstot nepieciešamos punktus un prēmijas par tālāku attīstību. Protams, ir arī viena cilvēka spēle, bet tikai līdz noteiktam punktam. PvE režīmā nav iespējams pārvarēt dažus monstrus, pabeigt misijas un attiecīgi nodot līmeni, kas ir paredzēts tikai kolektīvai rīcībai.

Te, kurus aizrauj nākotnes piedzīvojumi, var turpināt virtuālās telpas reģistrāciju un attīstību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more