Grāmatzīmes

Pasaules kara lidmašīnas

Citi nosaukumi: WORLD OF varpleyns, wowp, Word Of varpleyns

Pasaules un kara lidmašīnas online - bezmaksas pārlūku balstītu multiplayer spēle militāro priekšmetu, notikumi, kas risināties reālā laikā. Jums tiek transportēti nemierīgos stundu laikā Otrā pasaules kara. Uzņēmums kara spēles . Net radītājs projekta sniedz lietotājiem patiesi immersive MMO-šāvēja, kas veltīta aviācijas 30s - 50s. Sēž aiz stūres dzelzs putnu, jūs piedalīties lielo cīņas, kas notiek gaisā. Jūs nevarat izmantot to pašu plakni, un veselas simtiem. Bet katram no tiem ir savas īpatnības, ieročus un spējas. Uzziniet, kā pārvaldīt dažāda veida gaisa kuģiem, un spēle WOW būs jums visas krāsas. Jums būs pēc tam, kad visas izredzes uzvarēt pārākumu plašumi debesīm!

Pirms spēles Pasaules un kara lidmašīnas , jums jāpārliecinās, ka jūsu dators atbilst šādām minimālajām sistēmas prasībām: Operētājsistēma Windows [_2_ ] XP , Vista , 7; procesors ( CPU ): 2. 2 GHz saderība DirectX 9. 0 c ; grafikas GeForce 7600 GT vai ATI X 1600; paplašināšanu 1024, augstums 720 pikseļi un 2 GB RAM. Nokļūt vēsturiskiem laikiem palīdzēs jums Pasaules no kara lidmašīnas reģistrāciju. Izveidot kontu nav grūti. Jums tikai nepieciešams aizpildīt dažus laukus: spēlētāja vārdu, e-pasta adresi, paroli, paroli atkārtošanās, rakstzīmes no attēla. Paturiet prātā, ka tas, izveidot kontu, jūs piekrītat līguma noteikumus.

Tātad, jūs sāka Pasaules un kara lidmašīnas spēlē un, protams, jūs tiešām brīnos, kas ir kas. Jums tiks lūgts izvēlēties no četrām klasēm transportlīdzekļiem. Šī vienotā dzinēju cīnītāji (gaismas, kas stājās spēkā dogfights), divmotoru cīnītājs (smags, ļoti bīstams, ar spēcīgākajiem ieročiem), uzbrukums (slavena kā mednieki zemes mērķus) un pārvadātājs balstītas cīnītājs (vidusceļš starp vieglo un smago cīnītāji). Viņi visi ir unikālas īpašības, kas ir vairākas iespējas, ieroču, un var uzvesties atšķirīgi cīnīties. Jūtas arvien jaunas lidmašīnas vadošos lielvaras - tas būs kutēšana neaprakstāmu baudu! Pēc tam, kad izdarīt izvēli, jums vajadzētu pievienoties vienai no komandām. Spēlētāji ir sadalīti divās komandās cīnīties savā starpā. Turklāt katrai grupai ir ar pamatnes. Tā ir iznīcināt ienaidnieku bāzēm nozīmēs uzvaru. Veiksme ir atzīmēta ar uzkrāšanu pieredzi un kredītu, kas pēc tam izmanto pēc saviem ieskatiem. Piemēram, pētījumi par jauno iepakojuma vai papildu moduļus.

Game World Militārās lidmašīnas prasa nepārtrauktu sūknēšanas jūsu putnu draugiem. Pēc tam, kad visas iekārtas ir sadalīta līmeņos. Tātad, jūs sākat ar spēle no angāra, kurā gaisa kuģis ir vērts trīs pirmā līmeņa. Jā, jau mēģina vadīt savu pirmo, varbūt primitīvas lidaparātus, jūs sajutīsiet, cik ātri veic spēle. Bet viss jautri vēl ir priekšā! Jūs varat sākt diezgan ātri. Pietiek, lai pētītu pāris trikiem, lai cīnītos ar tādiem pašiem nosacījumiem kā briesmīgajiem ienaidniekiem.

Solī PTA ierosināja režīmā "Excellence". Bet tas nav robeža, un galu galā izstrādātāji centīsies pārsteigt jums, pievienojot jaunus veidus. Tātad tuvākajā nākotnē gatavojas savienot interesantu veidu sauc par "Escort", kas nozīmē, ka atbalsta grupu roboti spridzinātāju mērķi. Tas viss ir par to, lai katram lietotājam perspektīvām, tajā pašā laikā, ja jūs esat tikai iesācējs, būs jāiziet speciāla režīma.

Spēle Pasaules un kara lidmašīnas spēj iepriecināt jums bezgalīgi dinamisku notikumu neaizmirstamu veikšanu ienaidnieku, ātriem, karstām cīņām un milzīgu pieejamās lidmašīnas. Novērtēt to visu appreciated! Ļaujiet spēle dos tikai pozitīvas emocijas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more