Grāmatzīmes

World of Warcraft

Citi nosaukumi: WOW

World of Warcraft online - tas ir masveidā multiplayer online lomu spēle (MMORPG), kurā jūs izpētīt noslēpumaino pasauli piepilda ar burvju un piedzīvojumu. Šī ir spēle, kurā ikviens var būt varonis.

Lai pievienotos spēle jums ir nepieciešams, lai iet World of Warcraft tiešsaistes reģistrācija: logā, kas atveras, ievadiet e-pastu un paroli. Pievienoties World of Warcraft uz šo principu ir pabeigta, jūs varat ieiet spēlē un sāk veidot svogo raksturu.

In World of Warcraft online spēlē tu vari izveidot pats dažas rakstzīmes, kas ļaus jums izmēģināt dažādas kombinācijas īpaši rasu un klasēs. Apskatīsim procesā veidojot savu nākotnes raksturu: vispirms jums ir nepieciešams izvēlēties spēļu pasaulē, kur jums būs spēlēt (Worlds atšķirīgs spēles stils) ir:

PVE (spēlētājs pret ienaidnieku) - parasta spēle pasaulē;

PvP (spēlētājs pret spēlētāju) - pasaules spēlētājiem, kuri meklē sacensība;

PVE-RP (spēlētājs pret ienaidniekiem, lomu spēle) - pasaule, kurā darboties ārpus lomu un cīnās starp dalībniekiem jāvienojas abām pusēm;

PvP-RP (spēlētājs pret spēlētāju, lomu spēle) - analogs normāla PvP, ja to atļauj cīņu starp dažādām frakcijām, kas lomu sniegumu.

Turklāt, tiešsaistes spēles World of Warcraft, jums ir jāizvēlas: rases, dzimuma, klases un nosaukt savu raksturu. Papildus tam, jums joprojām būs pieejams funkcijas, piemēram, izmaiņas izskatu un transformāciju.

Parunāsim par Races:

Them šajā projektā - 12, tie nosaka vispārējo izskatu rakstzīmes, un sniegt īpašas priekšrocības kā rasu spējas, kā arī saistīti ar vienu no divām frakcijām: Alliance vai Horde.

Alliance - šajā frakcijā ienākošo sacensību, piemēram, worgen, Draenei, Dwarves, rūķiem, cilvēkiem un Night Elves;

Horde - šajā frakcijā ienākošo sacensību, piemēram, Goblins, Asins elfi, orki, Tauren, troļļi un Forsaken (augšāmcēlies no miroņiem.)

Kad esat izlēmuši par frakcija un rases, izvēlieties savu klasi persiešu, kas būs atkarīgs no viņa spējām šajā skazachno pasaulē. Šajā spēlē World of Warcraft tiešsaistes klasē ir 3 galvenās lomas: Tanks, dziednieki un karavīri un 10 sacensību klasēm: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock un Druid. Bet paturiet prātā, ka ne visas klases ir pieejami katrā braucienā, un, ja pirms jums tiks dota iespēja izvēlēties starp rasi un konkrētas klases, tad dod prioritāti klasē.

Tagad Jūs varat izveidot izskatu, raksturu: pēc dzimuma (kas ir tīri estētisku atšķirību), izvēloties speciāliem ārējās pazīmes, piemēram, piemēram, tetovējumiem, auskari, matu, uc uc Pie tam, raksturs radīšana beidzas, atliek tikai, lai piešķirtu tam nosaukumu.

Tagad par spēli pati. Vai jūsu raksturs sākumā spēli, ir vairāki apakšmērķi spējas svogo klasē, bet spēlēt spēli World of Warcraft online, ar attīstību, jums būs iespēja atklāt jaunas.

Šajā spēlē World of Warcraft, jūs varat dot svogo Raksturs unikālas spējas, pateicoties talantu un raksturu. Talanti ļauj raksturs specializēties noteiktās prasmes, un simboli (radīts citas rakstzīmes, kas piemīt zīme profesijas) ne tikai nostiprinās savas esošās prasmes, bet arī pievienot jaunus efektus uz tiem.

Spēlēt online spēle World of Warcraft, jums jādodas uz Azeroth, kur dzīvo dažādas pasakains radības un burtiem. Jums būs veikt dažādus uzdevumus, kas ir sadalīti vairākās kategorijās: General (visbiežāk), grupas (sarežģītāka parasto) Dungeon (rāpojošs vietās un bīstamās monstriem). Un tad tur ir darba vietas Varonīgs režīmā reidi, PvP un ikdienas. Iegūt darbu, jums var būt ne-atskaņotājs rakstzīmes, vai izmantot priekšmetus un objektus. World of Warcraft spēle ļauj pēc cīņas ar monstriem, kas gadījumā, ja uzvaru, nošaut viņus ar dažādiem burvju priekšmetus, kurus var nodot kādā no bankām glabāšanu.

Spēlēt World of Warcraft var būt, piemēram, sevi, un ar draugiem, veidot grupas, pievienoties ģilde, kā arī pirkt un pārdot preces izsoļu namā ...

Kopumā šī spēle ir ļoti plašs, un tas var būt ļoti ilgs laiks, lai aprakstītu, un iet cauri reģistrāciju spēli World of Warcraft, jums ir iespēja redzēt visu un mēģināt spēlēt World of Warcraft!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more