Grāmatzīmes

World of Algotņi

Citi nosaukumi: World of Algotņi

Kā rāda prakse, šāvējiem ar reālistisku grafiku izmantošanu, baudīt un baudīt traks populāri starp spēlētājiem, neatkarīgi no viņu vecuma, nodarbošanās un vaļaspriekiem. Spēle World of Algotņi - tieši šādu projektu. Šobrīd precīzs izlaišanas datumu tās kosmosa tīklā nav zināms, tomēr, projektu vadība vienmēr ir atbalstījusi sabiedrības informēšanu. Tātad, tas kļuva zināms, ka drīz sāksies slēgtā beta. Ierakstīt pats testēšana tagad ir atvērta, lai ikviens varētu saņemt atbilstoši šim otrajam piekļuves taustiņiem.

Kā solīts izstrādātājiem, World of Algotņi online nebūs tipisks tiešsaistes multiplayer shooter, tas būs kaut kas vairāk. Izveidots ar Eiropas labāko dizaineri, projekts būs FPS ar iespēju interaktīvās spēles. Pamatojoties uz šo projektu ir Unreal Engine 3. Viens no visvairāk gaidāmo spēles būs visas mīļākie iezīmes. Tātad, rakstzīmes tiks pastāvīgi sūknē, ieročus - lai uzlabotu garšu un vajadzības, un darīt visu, tas var būt pilnīgi bez maksas.

Tā kā spēle ir tiešsaistē, var pieņemt , ka pasaulē algotņu reģistrāciju būs tikpat nepieciešama kā visos citos projektos. Protams, par jebkuru padomu par reģistrāciju, ir pāragri teikt. Tomēr šajā posmā ir iespējams norādīt, ka spēle ir pazudis krievu interfeisu, tāpēc tiem, kas nav pazīstami ar angļu valodu, ir pull zināšanas vai nopirkt vārdnīcu. Patiesībā, kontrolēt spēli tur saprotamu un pieejamu.

Ir zināms, ka pēc sākuma beta, spēlētāji var lejupielādēt setup failu no spēles Steam . Lai gan tas nav iespējams droši pateikt, vai tas var spēlēt World of algotņi bez maksas, bet pat tad, ja projekts būs jāmaksā, protams, tā cena būs piemēroti un lietderīgi, un tas tiks pilnībā attaisno.

Uzreiz pēc sākuma spēlē jums kļūs cilvēks, kas, protams, būs jāveic uzdevumi dažāda veida. Kā solīts, veidotāji, raksturīgākās iezīmes šajā spēlē ir spēja pielāgot izskatu un raksturu, un viņa īpašības, un ieroči. Jums ir iespēja izveidot savu un spēlēt spēles World of algotņi jaudīgākajiem rakstura pasaulē.

Izvēle tiks piedāvāti deviņi rakstura nodarbības, kas būs zināmi vēlāk. Tas jau ir zināms, ka izvēle ieroču spēle ir vienkārši awesome, un iespēja to uzlabot nākotnē dos jums neuzvarams. Veikalā, ikviens var nopirkt lietas, lai palīdzētu sasniegt panākumus cīņā.

Pamats spēle - kolektīvās cīņas. Gaida ļoti daudz grupu cīņas un kopīgu misiju. World of Algotņi spēlēt būs interesanti un jautri, izmantojot-out grafiku. Jūs pamanīsiet pat infrasarkano apskates objektiem, liesmas devouring pilsētu un daudzas citas mazu priekšmetu, kas nav citas spēles aizvērtas acis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more