Grāmatzīmes

World of kauju

Citi nosaukumi: WORLD OF Battls

Online spēles World of kauju - bezmaksas, atkarību multiplayer online stratēģijas spēle, kas dod jums patiesi iespaidīgu cīņas reālajā laikā starp 9 sacīkstēm: bruņinieki, elfi, rūķi, Amazones, zverolyud'mi, barbariem, tumši elfi, orki un undead. World of Cīņas spēles tiešsaistē, pateicoties tās lieliskajām grafikas, sīki vienībām un masveida cīņas būs tiešām padarīt jūtaties komandieri.
World of kauju Lai spēlētu jums ir nepieciešams pievienoties Pasaules Cīņas spēles un lejupielādēt spēli ar datoru. Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas jomās, lai izveidotu savu kontu uz vietas.
1. Ievadiet savu pieteikšanās spēli (vārds, ka jums būs mācīties par forumiem).
2. Jaunā parole zināms tikai Jums.
3. Jūsu e-pasta adresi.
4. iet pārbaudīt, ka jums nav bot.

Kad reģistrs World of kauju pār spēlēt tiešsaistes spēles World of kauju jāinstalē spēli klientu (tas ir, tieši pati spēle) ar datoru:
1. Lūdzu, noklikšķiniet uz "Klientu Lejupielādēt", lai lejupielādētu īpašu failu «World of kauju Downloader».
2. Iekraušanas failu ir pabeigta, palaidiet to un Pasaules cīņas tiešsaistes spēli sāks lejupielādēt savā datorā.
3. Pēc lejupielādējot spēle liks jums pieņemt licencēšanas prasības montāžas World of kauju.

Spēlēt World of kauju Datoram ir jāatbilst šādām sistēmas prasībām:
Procesors: Intel Pentium aprīlis 3 GHz, AMD Athlon 3000 +
RAM: 2048MB
VGA: NVIDIA GeForce 6600GT vai ATI Radeon X1600, 128 MB
DX: DirectX 9. 0 (marts 2008)
OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
Internets: 512 kbps
Tagad Jūs varat doties uz sīkāku aprakstu par sacīkstēm, par kuru jums būs iespēja spēlēt spēles World of kauju tiešsaistē. Visi no tiem ir sadalīti trīs frakcijas: Labi, Evil, neitralitāte.
Laipni
Knights. Neskatoties uz savu apņemšanos labo pusi, bruņinieki tērauda Rožu pārāk bieži izrāda savu augstprātību pret citiem, pat sabiedroto sacīkstēm. Tomēr tas var būt pelnījis, jo pret to bruņniecisks jātnieki daži, kas var izdzīvot.
Elfi. Iedalīt divās grupās, ko var saukt par koksnes elfi elfi un aristokrāti. Civilajā dzīvē, šīs ciltis diezgan izkaisīti, bet cīņā pret kopējo ienaidnieku ir elastīgs vieglmetāla nāvējoši meža loka un ātri kavalērijas elfi aristokrāti.
Dwarves. Spēcīgs un pieredzējis kaujas nāciju. Nav daudz jums par labu citām rasēm, iespējams, sakarā ar to, ka tiem, kuri meklē augstas rūķi. Taču rūķi vienmēr ir atvērtas tirdzniecībai izejvielām. Bet to galvenā bagātība ir cīnās transportlīdzekļi un tie nav steigā, lai dalītos.
Neitralitāte:
Beastmen. Noslēpumaina tauta, kas ir savienība ciltis Minotaurs, kentauru un Volkolakov. Tika izveidota ar seno burvji, lai jautri un sacēlās pret viņu nežēlīgi meistari. Tāpēc neuzticība citām rasēm. Ir noslēpumains saikni ar dabu.
Barbara. Tie ir atšķirīgi ciltis ar dažādiem uzskatiem un nodarbošanās. Daži no tiem ir iesaistīti laupīšanā, citi tirdzniecības, un citiem - aizsardzību robežu. Neskatoties uz atšķirībām armijas kopā ar elastīgu izvēli karaspēku.
Amazon. Karavīri, kuri izbēguši no vīriešu aizspriedumi par sieviešu vietu šajā pasaulē. Uzmākšanās ar Knights rūdīta šo valsti un iepriekš nomadu dzīvesveidu. Atskatoties uz to, jūs varat saprast savu nežēlību pret vīriešiem.
Evil
Dark Elves. Lepns sacīkšu slepkavas. Ja citi sacīkstes ir vienmēr grūtos apstākļos paļauties uz draudzīgu palīdzību un savstarpēju palīdzību, Dark Elves vienmēr saskaitīt uz nodevību un zemiskums. Viņi zina, bērns dzīvo atmosfērā intriga un asiņainu līksmība un nonāvēšanas puisis ir ne vairāk kā par daļu no dabisko atlasi.
Orcs. Rupjš un neaptēsts karavīri, kuri gandrīz nejūtas sāpes no viņa brūces. Orcs piedzimst ar pilnu pārliecību, ka viss ir zaļš šajā pasaulē pieder pie tām, kas, protams, nepatīk citas sacensības, kuru plīvuru zaļa zāle pļavas. Saglabā tikai iedzimts stulbums Orc - kuru orki tikai reidi uz kaimiņiem. Bet rašanos spēcīgu un salīdzinoši inteliģentas vadītājs var mainīt visu.
Undead. Pēc tam, kad visspēcīgākais rases, kurš zaudējis savu dievu karā pret spēkus labu. Bet pilnīgi iznīcināt undead ir gandrīz neiespējami, jo cilvēki šajā pasaulē vienmēr mirst, un turpinājums asiņaini kari undead ir tikai pie rokas.
Kopējais katra rase World of kauju online ir 16 veidu kaujas vienību, tāpēc jums nav justies ierobežojumi noteikti karaspēku. It īpaši tāpēc, ka jūs vienmēr varat uzlabot savus karavīrus mainot to aprīkojumu, kas arī parādās uz to izskatu.
Play spēli tiešsaistes pasaulē kauju, piemēram, visiem faniem stratēģiju un taktiku, jo, lai iegūtu dažas cīņas, lai savāktu spēcīgu armiju. Garantijas par uzvaru ir tiesības kombinācija ātras uzbrukumiem jātnieki, kompetentās aizstāvību, ko atbalsta kājnieku vienības, ko ieskauj ienaidnieka sāniem un aizmugures.
World of Cīņas spēles tiešsaistē - ir virtuālā pasaule prasa nemitīgu asinsizliešanu! Laipni lūgti pasaulē cīņas! World of World of kauju pārbaudiet gaida tevi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more