Grāmatzīmes

Karakuģu blitz pasaule

Citi nosaukumi: WoWS Blitz, World of Battle Blitz Laivas

Warcraft pasaules karakuģu Blitz ir ilgi gaidītais projekts.

Vēlreiz kompānija Wargaming Group izceļas ar to, ka tā ir apmierināta ar jūras cīņu faniem ar rotaļlietu, ko sauc par World Wars Wars Blitz. Ja spēlēja datora versiju, jūs patīkami pārsteigsit, kā autori centīgi pielāgojās Android datoram.

. Tā kā projekts strauji kļūst arvien populārāks, mēs varam droši teikt, ka drīz tā kļūs par vienu no pirmajām kulto rotaļlietu vērtēšanas vietām. Lai World of Warships Blitz lejupielādētu, jums nav nepieciešams kaut kas īpašs, un tas tiks galā ar tālruņa modeli ar OS versiju no 4. 4 un vairāk, kā arī ar brīvu vietu, uzstādot 59 M.

Vēl ir iespēja lejupielādēt datoru World Wars Wars Blitz, lai neviens netiktu atstāts.

Vadības īpatnības

.

Ja jūs salīdzināt mobilās un datora versijas, tad pirmajās teritorijas kartēs ērtības ir ievērojami samazinātas, jo jums būs jāpieskaras mazā ekrānā. Skārienekrānā vadīšanas veids atšķiras dažādos stūros, ir īpašas pogas. Lejup no apakšas ir navigācija. Noklikšķinot uz vienas no bultiņām, jūs iestatāt kursu pa labi / pa kreisi vai atpakaļ / uz priekšu. Noklikšķiniet uz bultiņas vienu reizi, un kuģis peldēs. Ja nospiests vēlreiz, tas paātrinās. Tas, kas ir ērti, ir tas, ka tiem nav nepieciešams nemainīgs spiediens. Pietiek, lai dotu komandu, un jūs varat veikt citas manipulācijas.

Kreisajā apakšējā labajā stūrī ir norādīta šaušanas komanda, un binokļi ir aptuvena. Instrumenta vidū ir ikonas un labošana. Augšējais labais stūris aizņem ikona ar ieroču nomaiņu, kreisajā reljefa kartē, un vidū mēs redzam cīņu progresa mērogu. Tā kā visam tam ir maza izmēra, caurspīdīgums un intuitīva saprotamība, šāda liela mēroga rotaļlieta ir liels plus.

Game spēle.

Turklāt spēle World of Warships Blitz piedāvā:

Tāpat kā datora versijā World of Warships Blitz spēle mobilajā versijā piedāvā režīmus PvP un PvE.

  • Liela izvēle no 90 kuģiem, kas pieder dažādām valstīm
  • Chāni cīnās Arktikas, Atlantijas un Klusā okeāna ūdeņos
  • .Šo ieroču daudzums
  • Nepārtraukta kuģu sūknēšana Vairāk nekā viens kaujas režīms: viens, komanda, korporācija, rank
  • Amfa sasniegumiem un uzvariem
Jau tika minēts, ka karšu izvēle ir milzīga, taču tās ir samazinājušās par apmēram trešdaļu, tāpēc tām nav pārāk ilgi jāšķērso pazemes ūdens virsmas, kas ved uz galveno notikumu vietu. Tāpat, spēlējot PvP, spēlētājus var grupēt grupās no 7 dalībniekiem. Pārējais viss ir līdzīgs kuģu pirkšanai, sūknēšanai, piedalīšanos komandējumos, misijās un citos pasākumos. Tas, protams, nodrošina vērtīgas balvas un prēmijas. Papildus balvām par piedalīšanos cīņās WoWS Blitz nodrošināja arī citus patīkamus pārsteigumus. Piemēram, ja nedēļas laikā jūs apmeklēja rotaļlietu katru dienu, iegūstiet piemaksu kontu trīs dienas.

Festivāla spēlēm būs interesanti izbaudīt šo projektu, jo īpaši, ja tie ir iepazinušies ar citiem izstrādātāja darbiem (tvertnēm un lidmašīnām). Viņš piesaista arī tos, kuri atkārtoti cīnījās uz kuģiem lielos datoru monitoros. Viņiem ir vieglāk noteikt kuģu kopu savai flotei (iznīcinātājiem, kruīzeriem, līnijkuģiem) un to sūknēšanas ceļu. Iesācēji atklās milzīgu pētniecības jomu, lai noteiktu katra kuģa īpašības kaujā.

Tie, kas spēja testēt spēli, dod unikālu pozitīvu novērtējumu. Arī viņas labā ir fakts, ka izstrādātāji pastāvīgi izlaiž atjauninājumus un aktīvi koriģē iespējamās kļūdas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more