Grāmatzīmes

World of Steel: Tank Force

Citi nosaukumi: WoS, tērauda pasaule

Game World of Steel: Tank Force uzvara būs tava.

Par daudzu spēļu par World of Steel tvertņu fona: Tank Force ir nedaudz pazemināts, bet tajā ir arī tā kaisle. Pārstāv savu studiju BraveTale, arī nolēma piedalīties kaujinieku vispārējā entuziasmē. Varbūt jūs jau esat iepazinies ar savu darbu pie karakuģiem. Tagad jums ir iespēja World Of Steel: Tank Force lejupielādēt un novērtēt tās potenciālu. Gaidīt, ka no projekta nav nekas neparasts. Stingri runājot, kas ir neticami un īpašs, var redzēt nākamajā spēļu spēlē par tankiem? Ja viņi nepalielinās spārnus, tad tas ir žanra klasika, kurā spēlētāji apgūst reljefu, periodiski cīnās ar ienaidniekiem, pelna naudu par šo spēļu valūtu un tērē to sūknēšanas aprīkojumam.

Šie tehniskie parametri jāņem vērā, tad spēle sver 77 M, versijai mobilajam tālrunim nepieciešams Android versija vismaz 2. 3, bet faktiski no 4. 1, ņemot vērā periodiskus atjauninājumus. Lai gan, taisnīguma labad, man jāsaka, ka viņi bieži vien neiziet. Tomēr tie, kas vēlas, var lejupielādēt World Of Steel: Tank Force datorā un baudīt to, kas notiek lielajā ekrānā.

Funkcijas un pāreja.

Galvenā iezīme, kas izceļ projektu no analogiem, ir komandas spēles trūkums. Tas ir, jūs varat cīnīties tikai ar datoru pretinieku, kas laika gaitā atkārtojas ar taktiku un uzvedību dažādās situācijās. Bet pat ar šo spēli World of Steel: Tank Force paliek interesanti ar šādām sastāvdaļām:

  • Pārāk dārgi ziedot ar minimālo funkciju komplektu
  • Vai nav oriģinālā stāva
  • Grūtības ar tanku bezmaksas uzlabošanu
  • Augstas prasības interneta pieslēgumam un ierīcei uzstādīšanai

  Kā jau minēts, grafika šeit ir patiešām lieliska, jūs varat redzēt pat saulaino zaķumu spožumu uz kaujas automašīnu ķermeņa un diezgan reālu dūmu pēc šāvienu.

 • Laba grafika
 • Excellent aprīkojuma izvēle
 • Detailed kartes
 • Dinamiskās cīņas
 • Spēja sūknēt mašīnas
 • Easy control

Turklāt ir jāpievērš uzmanība, un puses nav ļoti pievilcīgas:

Bet viss, kas jums jāmaksā, un šajā gadījumā - savas ierīces tehniskās iespējas. Vēl viens maksājuma veids ir īsta nauda, ​​lai uzlabotu ieročus un tvertnes, papildu bonusus un citus dāvinājumus. Cenas sākas pie 54.99 UAH. , sasniedzot 5,249.99 UAH. Ja jūs vēlaties visu panākt sev, labi, tas ir slavējams. Šajā gadījumā esiet pacietīgi, jo jums būs jāiegulda nauda jauniem ieročiem, bruņām, motora daļām utt. Spēles gaitā spēlētāji paaugstina līmeņus, un tas paver jaunas iespējas.

Tāpat kā līdzīgās rotaļlietās, World Of Steel: Tank Force spēle nodrošina atlīdzību par panākumiem cīņā, maksājot ar monētām. Bet, lai uzlabotu, būs jāpiedalās ne vienā, ne pat trīs cīņās. Uzlabojumi ir diezgan dārgi, un, lai sasniegtu vairāk vai mazāk augstā līmenī, nākamajā cīņā būs jācenšas nezust. Darbojas vietās ar dažādām meža joslas ģeogrāfiskajām iezīmēm, sniega klātbūtnes kalniem, tuksnešiem un citiem. Ainavas maiņa ir ātra, tādēļ nebūs iespējams apbrīnot skaistumu pār bortu. Tas, kas notiek uz lauka, ir daudz svarīgāks, jo tvertnes saskaras gandrīz deguna priekšā un augšpusē esošā skala parāda, cik daudz dzīvības viņiem paliek.

K vārds, rotaļlietā ir tā viens ievērojams plus spēja izvēlēties tvertni, kas lieliski iekļaujas reljefa apstākļos. Lai uzlabotu tā pamatīpašības, izmantojiet maskēties, un tas ļaus automašīnai apvienoties ar ainavu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more