Grāmatzīmes

Vārdi ar draugiem 2

Citi nosaukumi: Vārdu spēle

Words With Friends 2 - spēle reāliem zinātniekiem

spēle Vārdi ar draugiem 2 ir ne mazāk slavenās studijas Zynga slavenās spēles nākamā daļa. Savienojiet savus draugus ar spēli un iesaistieties verbālās cīņās, pārbaudiet, kurš zina vairāk vārdu un veiksmīgi tos izmanto spēles laukā. Atcerieties, ka lauks ir ierobežots, un jūs to varat izmantot saviem mērķiem, neļaujot pretiniekam ievadīt vairāk vērtīgu vārdu.

Sākt darbu

Iesākot spēli pirmo reizi, izvēlieties pieteikšanās metodi, izmantojot e-pastu vai facebook. Tālāk viņi parādīs īsu ceļvedi trīs slaidos par to, kā spēlēt:

 • Drakt flīzes ar burtiem ar pirkstu uz 11 līdz 11 izmēra spēles tāfeles
 • vārdus uz spēles galda raksta tikai vertikāli vai tikai horizontāli
 • Noklikšķinot uz atskaņošanas pogas, jūs apstiprināt, ka jūsu gājiens ir pabeigts un pretinieks var staigāt

Mēģiniet spēlēt savu pirmo spēli solo režīmā, tas ir, jūs spēlējat ar datoru. Lai to izdarītu, jūs varat izvēlēties Solo Challenge visvienkāršākajā grūtības pakāpē. Ekrāna apakšdaļā ir redzami šim pārvietojumam pieejamie burti, kas jums jāsaliek vienā vārdā. Katrā burtā ir skaitlis, kas norāda iegūto punktu skaitu tās izmantošanas gadījumā. Tiklīdz esat savācis vārdu, skaitļi tiek summēti un tiek parādīts kopējais punktu skaits, ko iegūstat par konkrētu vārdu. Kurš gūs vairāk punktus par spēli, viņš uzvarēja. Jums nav laika šeit pārcelties, jūs varat domāt tik daudz, cik vēlaties, un izvēlēties labāko vārdu variantu nekā pretinieks, tāpēc nesteidzieties. Pārvietojot flīzes ar burtiem uz tāfeles, pievērsiet uzmanību krāsainajiem kvadrātiem ar burtiem, tie palīdzēs jums iegūt vairāk punktu:

 • zils kvadrāts ar DL (dubultā flīze) - reizina ar divām burta vērtību, kas uz tā atrodas;
 • zaļš kvadrāts ar TL (trīskārša flīze) - reizina ar trīs burta vērtību, kas uz tā atrodas;
 • sarkans kvadrāts ar DW (divkāršs vārds) - reizina ar vārdu vārda vērtību ar divām;
 • oranžs kvadrāts ar TW (trīskāršs vārds) - reizina ar trīs vārda vērtību.

mēģiniet apvienot vairākas prēmijas vienlaikus, lai palielinātu savus punktus un iegūtu uzvaru. Jūsu pretinieks staigā vispirms, tad jūs. Kopumā vienā spēlē var veikt 5 gājienus, tas ir, katrā pusē uz spēles galda var būt ne vairāk kā 5 vārdi. Tā kā jūs dodaties otrajā vietā, jums ir priekšrocības salīdzinājumā ar pretinieku, jūs jau iepriekš zināt, cik daudz punktu jums jāiegūst, lai uzvarētu. Centieties spēli pabeigt pirms termiņa.

Kādi vārdi ir aizliegti spēlē:

 1. saīsinājumi
 2. vārdi, kas sastāv tikai no lielajiem burtiem
 3. priedēkļi un piedēkļi, kas ir atsevišķi no galvenā vārda
 4. vārdi ar defisi vai apostrofu
 5. aizskaroši un rasu izteikumi

spēļu iespējas

vārdos “Draugi 2”, nepietiek ar daudz vārdu zināšanu. Ir svarīgi aktīvi izmantot burtus, kas nāk uz jūsu kārta. Ne vienmēr garāks vārds dos vairāk punktu. Katram burtam ir sava lietošanas sarežģītība, un parasti uz tiem attēlotie skaitļi ir tas, ko es attēloju. Piemēram, burts “Q” dos jums pat 4 punktus, un, ja jūs to uzliksit uz zila kvadrāta vai zaļa, ievērojami palielināsiet savus punktus un, visticamāk, uzvarēsiet raundu. Tas ir, 3-4 burtu vārds var dot pat 20 punktus, bet 7-8 vārdu var būt uz pusi mazāk. Cieši vērojiet dēli un to, ko dara jūsu pretinieks.

Words ar draugiem 2 Lejupielādējiet datorā un sāciet spēlēt ar draugiem. Lai to izdarītu, vispirms ir jālejupielādē un jāinstalē Bluestacks android emulators un tikai pēc tam tajā jāinstalē spēle.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more