Grāmatzīmes

Woozworld

Citi nosaukumi: Woozworld

Spēle Woozworld - ir pārlūku MMO spēle balstīta uz virtuālo pasauli, kas nepārtraukti attīstās, kas paredzētas pusaudžiem (vecumā no 9-14 gadiem). In Woozworld online tīņi var droši veidot savu visumu, spēlēt, un sazināties vienam ar otru. Spēle ir radošu funkciju, kā arī simtiem spēles, pamatojoties uz tautas bērnu sērijā.

Pirms spēlēt Woozworld, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Woozworld neaizņems daudz laika un vienkārši:

1.                   Mājas lapā izvēlēties iespēju "pievienoties"

2.                   Ievadiet savu dzimšanas datumu;

3.                   Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4.                   Ievadi drošu paroli un atkārtojiet to,

5.                   Izvēlieties "play", un Woozworld reģistrācija ir beigusies.

Spēle Woozworld ir online MMO pasaule, kas ir pieejama bērniem no 9 līdz 14 gadiem. Spēle piedāvā jauniešiem iespēju veidot savu individuālo pasaules, spēles, un sazināties ar citiem draugiem. Spēle iezīmes oriģinālās īpašības un daudz spēles, piemēram, slavenā seriāls bērniem.

Woozworld online dod katrs spēlētājs iespēja veidot savu raksturu ar daudziem piederumiem attīstībai tēlu un pilnībā mainīt pasauli. Spēlētāji var izdarīt savu izvēli rakstura Woozworld online un baudīt dažādas spēles, kā arī apbrīnojamu video. Turklāt katrs bērns var sazināties ar viņa / viņas draugiem, lai piedalītos cīņas Spellz veikt dažādus uzdevumus. Spēlētāji var arī iegūt punktus, kurus var izmantot, lai iegādātos dažādus priekšmetus, kas spēlē Woozworld.

Vecākiem nav jāuztraucas par savu bērnu drošību, jo spēle ir absolūti droša bērna psihi.

Ja spēlētāji parakstīja Woozworld online , viņi gūs labumu no vēl vairāk priekšrocību. Universitāte ir valūta, kas tiek izmantota tikai abonentiem Woozworld online . Turklāt tie tiks piedāvāta piekļuve modernu aksesuāru un apģērba gabalus, ka viņi var izmantot, lai uzlabotu izskatu viņu rakstzīmes. Abonentiem ir unikāla iespēja gūt labumu no augstākās izglītības iestādēm, kas ir dota viņiem katru nedēļu!

Woozworld jums būs spēlēt, un jūs sapratīsiet, ka spēle ļauj katram dalībniekam, lai attīstītu savu pasauli, izmantojot savu iztēli. Spēlētāji var arī izlemt, vai viņi ir ieinteresēti sadarboties ar citiem draugiem un iedzīvotājiem Woozworld online . Lemjot, lai durvis un ar to konkrētam mērķim izplatīšanu, spēlētājiem ir iespēja izveidot savu pasauli tieši tā, kā viņi vēlas.

Jums vajadzētu ļaut bērniem attīstīt savu radošumu, lai radītu unikālu pasauli Woozworld online . Woozworld ir vērsta uz piedāvāt vislabākos pakalpojumus saviem biedriem, tā ka nebūs kaitīgas funkcijas spēlē. Jūsu bērnam vajadzētu izmēģināt, un jūs redzēsiet, ka viņš / viņa spēlē Woozworld pastāvīgi!

Jo Woozworld online katrs spēlētājs var radīt pasauli, kas balstās uz viņa iztēli un izvēlēties, ja viņš vai viņa vēlas dalīties ar saviem draugiem un citiem iedzīvotājiem spēli Woozworld!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more