Grāmatzīmes

Woodoku

Citi nosaukumi: Woodoku

Woodoku ir mīklu spēle mobilajām ierīcēm, kas ir līdzīga Sudoku, taču ar vairākām atšķirībām. Grafika ir diezgan reālistiska, it kā jūsu priekšā būtu reālas figūras, kas izgatavotas no koka. Mūzika ir nomierinoša, tāpat kā koka dēļu klauvēšanas skaņa.

Pat ja jūs nekad neesat spēlējis tādu spēli kā Sudoku, jūs varēsiet viegli izdomāt visas sarežģītības, pateicoties skaidrām un neuzbāzīgām pamācībām spēles sākumā.

Ja jums ir garlaicīgi transportā, vienkārši sāciet spēlēt Woodoku, un laiks paies vēja spārniem.

  • Atrisiniet mīklas
  • Uzlabojiet savas prasmes
  • Gūstiet pozitīvas emocijas, pateicoties autentiskām skaņām un koka kluču izskatam spēlē

Tas viss padara spēli par perfektu izklaidi darba vai transporta pārtraukumā. Atbrīvojieties no stresa un izklaidējieties dažas minūtes vai pat stundas, kamēr spēlējat.

Spēles gaita ir ļoti līdzīga pazīstamajai Tetris spēlei. Bet tajā pašā laikā ir atšķirības, kas padara spēli vēl interesantāku.

Šeit jums ir jāsavāc svītras, bloki vai kolonnas, lai gūtu panākumus. Nav steigas vai laika ierobežojuma. Pirms nākamā koka elementa novietošanas uz lauka varat domāt tik ilgi, cik vēlaties. Tiem, kam nepatīk steigties un plānot visas kustības iepriekš, spēle ir ideāla. Turklāt steigas trūkums nomierina un atslābina nervu sistēmu. Bet tajā pašā laikā spēle ir ļoti interesanta un aizraujoša.

Iegūstot vairāk punktu, grūtības palielināsies. Spēlētājam tas notiek pakāpeniski un nemanāmi. Pateicoties šai funkcijai, interese nepazūd visas spēles laikā, un spēlēt kļūst arvien aizraujošāk. Uzstādiet rekordus un mēģiniet tos pārspēt nākamajos mēģinājumos.

Spēle turpinās, līdz jūs varat atrast vietu uz galda, kur novietot jaunus dēļus. Pašā sākumā, kamēr laukums nav aizpildīts, nebūs grūti, bet, spēles laukumam piepildoties, grūtības pieaug.

Jūs varat spēlēt tik ilgi, cik vēlaties, kamēr tiekat galā ar uzdevumiem. Daži sūtījumi var ilgt vairākas dienas. Jūs vienmēr varat pārtraukt spēli, lai turpinātu vēlāk.

Spēle nav prasīga. Pat ja jūsu ierīce nav ļoti jaudīga un uzrāda zemu veiktspēju, tā darbosies ar to. Instalācija neprasa daudz atmiņas, faktūras neaizņem pārāk daudz vietas, turklāt spēli noteikti var instalēt arī tad, ja ierīces atmiņa ir gandrīz pilna.

Lai spēlētu, nav nepieciešams interneta savienojums. Pateicoties tam, jūs varēsiet spēlēt jebkurā vietā un laikā. Pat ja lidojat lidmašīnā un mobilā interneta lietošana ir aizliegta, tas netraucēs un ļaus pavadīt laiku šajā brīnišķīgajā spēlē.

Spēlējot vienkārši atceries noteikumu, tu nesteidzies, rūpīgi pārdomā pirms liekam figūriņu uz dēļa un varēsi regulāri atjaunināt spēlē nopelnīto punktu rekordu.

Jūs varat lejupielādēt

Woodku bez maksas operētājsistēmā Android, sekojot saitei šajā lapā.

Ja jums ir garlaicīgi transportā, vēlaties attīstīt loģisko domāšanu vai vienkārši izklaidēties, instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more