Grāmatzīmes

WolfTeam

Citi nosaukumi: Wolven Pasūtīt

Wolfteam Wolf brigāde - ir oriģināls tiešsaistes multiplayer pirmās personas šāvēja izveidota 3D. Šī spēle ir bezmaksas, jums ir nepieciešama tikai reģistra. Starp tiešsaistes spēles, dažāda veida, tur nav tik maz MMOFPS, Wolf komandas un spēlēt vienu no tiem. Pats nosaukums Wolfteam Wolf komandā stāsta mums, kāda stila spēle radīta. Arī to atšķir no daudziem citiem tiešsaistes šāvēju pietiekami oriģinālu sižetu šis tiešsaistes spēles un tās funkcijas. Stāstā ir cilvēku skaits, kas ir, var pārvērtīsies vilkiem un atpakaļ, saglabājot cilvēka prātu un socialitātes. No šiem cilvēkiem, un tika izveidota Wolf komandā.

Un mainīt nozīmēm no "cilvēks-vilks" atskaņotājs (Team) dod jomu kaujas operācijām, jo ​​šādas iespējas viņam ir daudz vairāk iespējas, veidojot stratēģiju karam. Tas padara tiešsaistes spēli Wolfteam Wolf komandā ir ļoti interesants, jo, no vienas puses, ir pietiekami liels arsenāls ieroču nosacījumu "cilvēcisko pusi" raksturu, ļauj tālvadības uzbrukumiem. No otras puses, vilkacis priekšrocības spēka, ātruma un prasmes, atšķirībā darbībā no droša attāluma. Cita starpā, ļauj aizsegā vilkacis raksturs kāpt sienām. Vilkačiem ir šķirnes, no kurām katrai ir savas īpatnības: ledus vilks aizsargs, ēnu, nenormālais, uc

Protams, daudz uzmanības šajā online spēlē pievērsta ieroču arsenālu raksturs. Kā jau minēts, ieroci var izmantot tikai tad, ja esat cilvēka veidolā. Arm minimālā iespējams (un nepieciešams) sākumā spēlē Wolfteam Wolf komandā, šim nolūkam Jums būs zināma zelta. Spēles laikā, veicot dažādas kaujas misiju un tādējādi iegūstot līdzekļus, ieroči būs pieejami, kā arī spēlēt spēles un saņemt to kā atlīdzība. Dažādas uzbrukums ieroči, bija ieroči, pistoles un granātas, jūs varat saņemt, un izvēlēties vienu, kas jums gribēja. Daži ieroči var pat mainīt, uzlabot tās parametrus. Tāpat ņemiet vērā, priekšmetus, kas pievienot raksturu piespiest Wolfteam Wolf komandā: mugursomas, tetovējumiem, ietērptu.

Lai sāktu spēlēt spēli tiešsaistē, lai reģistrētos. Pievienoties spēlē Wolf komandā ir šādi. Lapā spēli, noklikšķiniet Bezmaksas reģistrācija. Pēc apstiprināšanas, ka jūs norādāt datus (lejupielādē spēles un reģistrācija ir bezmaksas), izpildiet instrukcijas, kas parādās uz ekrāna, lai sāktu spēli un sākt spēlēt Wolfteam jautri.

Ieejot spēlē, jums ir nepieciešams, lai izvēlētos teritoriju un reģionu, ievadiet zvanu. Izsaukuma signāls - ir jūsu vārds tiešsaistes spēli Wolfteam Wolf komandā. Ņemiet vērā, ka viens konts var būt tikai vienu zvanu. Tas prasa reģistrāciju. Tagad ir pienācis laiks, lai pievienotos komandai spēlētājus pēc jūsu izvēles.

Spēle Wolfteam Wolf brigāde online konfrontācija starp divām komandām no spēlētājiem. Ir dažas interesantas spēles režīmi: "Nāve spēles" - spēle iznīcināt maksimālo spēlētāju skaitu no pretinieku komandas, kas ierobežotā laika periodā. Šajā režīmā ir variācijas, piemēram, jūs varat iestatīt ierobežojumus izmantoto ieroču cīņā. Mode "Destroyer" - viena komanda dēsta bumbu norādītajā vietā, otrs - cenšoties izvairīties no tā, vai neitralizē to. Vairākos gadījumos, ļāva transformācija spēļu dalībniekiem cilvēkos un vilki.

"Iekarotājs" ir trīs dažādi režīmi, bet visiem ir viens mērķis - lai attēlotu lielāko skaitu fiksēto bāzes, uz ierobežotu laika periodu.

Tātad spēlēt Wolf komandā būs interesanti faniem dinamiskiem tiešsaistes shooters. Spēle piedāvā augstas kvalitātes 3D grafikas, milzīgs dažādu ieroču, uzlabo visu spēli, cīnoties dažādas iespējas, un tikai jūsu prātu un drosmi spēlēt un palīdzēs izdzīvot nāvīga kaujas, kas šajā online spēlē neskaitāmi.

Sākt spēlēt šodien, un Jūs nenožēlosiet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more