Grāmatzīmes

Wizard Otrā pasaules online

Citi nosaukumi: Spēle Wizard World II

Online spēle W i zards World ΙΙ - bezmaksas pārlūku lomu spēlē spēli, kurā jums būs mācīties un apgūt jaunas burvju pasauli. Šis rezultāts jau ir zināms un populārs MMOR PG "W i zards World". Trīs gadus, kā tas ir simmering cīņa starp armiju no tumsas spēku un gaismas burvji. Šajā laikā daudzi varēja sasniegt spožas, grūti iekarot savu pasauli. To mazo norēķinu izauga milzīgs un spēcīgs Aradon, pilsētu, kurā dominē labu garastāvokli. Gaismas izdevies atstumt seno Zaorn atdzīvināt Dorikan un konstatēja Elair (skolas Wizards brīvprātīgajiem). Tomēr, Dark nav gatavojas samierināties ar zaudējumu jaudu. Nav zināms, ar ko viļņus un rituāli, bet Dark izdodas atrast ceļu uz citu astrālo lidmašīnu Pasaules Wizards. Šī skaistā jaunava pasaule nekad nav savu kāju vednis, un ļaunums jau ir šeit. Saskaņā ar plānu Tumsas pasaule ΙΙ kļūs par pamatu viņa armiju. Bet, par laimi, nav paziņojums spilgti šīs darbības. Visspēcīgākais burvji, ar neiedomājamu piepūli, atrast piekļuvi pasaules ΙΙ . Spēle W i zards World ΙΙ online - tā ir cīņa starp tumšo un gaismas jaunajā pasaulē. Amazing pasaules leģenda sastāvēja no sapņiem, vainagojušies ar majestātiskie pilis un apdzīvoto pasakains radības.

Lai sāktu jums būs nepieciešams reģistrāciju spēle pasaulē burvjiem ΙΙ . W i zards World ΙΙ reģistrācija ir šāds: Ierakstu spēli, un nākt klajā ar nosaukumu parole. Ja jūs vēlaties, lai parakstīties uz jaunumiem no spēles, Pasaules reģistrs волшебниковΙΙ предоставляет Jums iespēju. Lai to izdarītu, ievadiet atbilstošo līniju e-pasta adresi. Pēc tam jums jānospiež Register . Tagad jums uz otro posmu reģistrāciju. Pievienoties spēlē W i zards World ΙΙ [_2_ ] turklāt ierosina šādus pasākumus

- Ievadiet savu segvārdu,

- Parole ir ievadīti no W i zards World Ι (ja vien, protams, tas bija jums)

- Izvēlieties sacīkstēs galvenais varonis (ar rāmi apakšā ir īpašas iezīmes šī rakstura);

- Norāda grīdu;

- Pārdomāts codeword;

- Ievadiet savu e-pasta adresi;

- Dzimšanas datumu.

Visbeidzot, nospiediet Register . Reģistrācijas W i zards World ΙΙ pagājuši , un jūs varat spēlēt spēli World волшебников ΙΙ онлайн.

Ir pienācis laiks apsvērt fantastisks radības, kas jums ieviesīs W Es zards World ΙΙ tiešsaistes spēli. Rakstzīmes sauc vienībām. Pasaule волшебников ΙΙ online имеет vienības šādas sacensības: elfi, rūķi, Goblins, cilvēki, Orcs, troļļi. Apraksts par katru no tiem var atrast arī spēles noteikumus. Galvenais varonis, kuru jūs izvēlējāties, reģistrējot joprojām varat zvanīt savu pusi. Sākumā spēle ir pieejama bez maksas komandā veikt divas vienības. Lai palielinātu atslāņošanās, tad ir jāmaksā monētas katru nākamo mērvienības. Var, protams, atlaiž neponravilis karavīrs, bet tiks atmaksāta tikai pusi no summas, kas pavadīts darbā viņu. Monētas var iegūt, uzvarot cīņā.

Nu, ar burtiem sakārtoti, un jūs, protams, rodas jautājums, kā ieročus. Galu galā, tas pats nevar būt mūsu varoņiem, lai cīnītos ar kailām rokām! Online spēle World волшебников ΙΙ позволяет katrs karavīrs cīņā uzņemties ieroču, vairogu, amuletu un divus ruļļus. Mags var veikt vairogs, amuletu, sešas scrolls. Katra rase balstās savus ieročus. Tas, piemēram, Goblins - naži, zobeni, lai elfi - loki un arbaleti uc § Ierocis ir savi parametri. Proti, palielināta šoks aizsardzību, uguns maģiju, svaru, cenu. Ir arī dažādi dēļi. Tie var būt izgatavoti no koka, dzelzs, bronza, utt uc Jūs varat spēlēt spēli online W i zards World ΙΙ , izmantojot lietas got turēt trofeju (vairogs monstriem, maģija stick). Starp citu, neaizmirstiet, ka pēc katras kaujas bruņojuma nēsā par 1%. Tāpēc lietas laiku pa laikam nepieciešams remonts.

Tagad, kad mums ir jārisina ar ieroci, jūs varat droši ievadīt arēnā kaujas. Spēle ir vairāku veidu cīņas. Šī apmācība cīņa dueli un duelis, lai pabeigtu uzvaru. Spēlēt W i zards World ΙΙ vajag pridelnyh ievērojot piesardzību. Atcerieties, ka, kaut gan modriem sargiem, pilsēta var iekļūt monstriem. Esi gatavs cīnīties jebkurā brīdī, jo šie ļaunums un viltīgi radījumi var uzbrukt jums jebkur.

Jūs droši vien jau doma spēlēt spēli W i zards World Ι & sauszeme internetā būs garlaicīgi, un nekas, bet nebeidzamu cīņu. Es paātrināt, lai nodrošinātu, ka tas tā nav! Pasaule волшебников ΙΙ играть ļoti aizraujoša. Spēle nav vienmuļš! Jūs varat atrast dažādas interesantas aktivitātes. Jūs varat izveidot savu klanu (piemērošanas nosacījums ir nosaukums Baron vai jaunāka) vai pievienoties jau esošās. Varbūt jūs hit bultiņas Cupid, un jūs vēlaties, lai precēties? Spēle dod jums elastību. Sakraments laulības tiek veikta Tempļa kalpotāji. Vai varbūt jūs vēlaties, lai uzlabotu savu finansiālo situāciju. Nekādu problēmu! Jūs varat doties strādāt miera pakalpojumu. Izvēlieties vienu no pieejamajām vakancēm un aiziet! Tikai gribēju padarīt kādu justies labi? Kādi jautājumi? Spēle ļauj dalībniekiem apmainīties ar dāvanām. Starp citu, neaizmirstiet arī par tāda lieta kā Index saistībām attiecībā uz mieru. Es ieteiktu jums sekot IPM, jo jūs vēlētos saņemt ikmēneša veicināšanu no Rātsnama? Nav pietiekami daudz piedzīvojumu? Vēlaties vairāk adrenalīna? Tad jums būs staigāt meklējumos. Šī teritorija uz pilsētas nomalē blīvi apdzīvots ar monstriem. Cīnās, jūs nopelnīt savu papildus dārgumiem, tad jūs varat droši atgriezties uz pilsētu caur burvju portālu.

Well? Es ceru, ka jūs tagad saprotat, ka jūs garām vienkārši nav. Nāciet pārbaudīt un pārliecināties, sev, ka W i zards World ΙΙ spēlē ļoti interesanta un aizraujoša. Jums būs pieredze dinamiskas un daudzveidīgu jūtas šajā burvju pasaulē! Patiešām, pateicoties spēli jūs ne tikai baudīt piedzīvojumu un justies kā īsts karavadonis un stratēģis. Apmācīt savu armiju kā militārās prasmes, kā jūs noteikt varoņdarbiem! Mēs varam tikai novēlēt veiksmi, lai sasniegtu savus mērķus! Iet par to!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more