Grāmatzīmes

Wizard World

Citi nosaukumi: World of Wizards

Wizards World internetā - bezmaksas pārlūku, pamatojoties tiešsaistes lomu spēlē fantasy spēle. Šeit jūs atradīsiet aizraujošu cīņu, vētras pilis, piedzīvojumus un aizraujošu misiju.

Ir iespējams uzstādīt spēli klientu, kas ir paredzēti, lai samazinātu satiksmes un stabilu darbību (ieteicams lietotājiem Dial-up un GPRS). Spēle ir optimizēta pārlūkprogrammām Internet Explorer, Firefox, Opera un Chrome. Citas pārlūkprogrammas - nav ieteicams! Tajās spēle var nedarboties pareizi.

Ieteicams:

- Ātrgaitas interneta pieslēgums;

- Atmiņa 1GB;

- Procesors līmenis nav zemāks par Intel Core 2 Duo;

- Plug-in Adobe Flash Player versiju 10 vai vairāk.

Lai sāktu spēli vajag Reģistrācijas Wizards World: uzklikšķinot uz "Reģistrēties" pogas logā, kas atveras, izvēlieties Race par savu varoni. Starp Ras jums tiek piedāvāta izvēle: Troll, Orc, Krūmu, Human, Elf un Goblin (detalizēts apraksts par katru rasi var atrast mājas lapā enciklopēdijas). Nākamais, izvēlēties grīdas veidu, nosaukumu (vārds), e-pastu un teica kodu. Akceptēt vienošanos ar spēles noteikumiem, un nospiediet uz "Reģistrēties". Tas ir viss, kas spēlē reģistrā Wizards visā pasaulē. Jums ir spēle!

Ja Jūs vēlaties mainīt savu rasi, to var izdarīt tikai vienu reizi, un dažās situācijās. Katra rase ir savas galvenās īpašības: dzīvi, spēku un maģiju.

Online spēles Wizards pasaule piedāvā vairākus quests (mazi un lieli viesiem, masveida viesiem Quest "Dragon Valley" ...), ceļot, un visu veidu duelis turnīru, pils uzbrukumu un peld uz slotas kāts, labi, visvairāk romantisks kāzu sagaida ceremonija. Jūs tiksies ar Sirēnas, Dragons, Harpies un citām tikpat krāsains rakstzīmes ...

Wizards World tiešsaistes spēli ir bagāta ar visu burvju ruļļus un potions, kas palīdz cīnīties veidu. Daudz rotaslietas, bruņas, ieroči, talismani, burvju kristāli - visas šīs lietas dod papildu īpašības savu raksturu.

Sākot spēlēt Wizards pasaulē, jūs esat aicināti, lai iet caur mācību cīņu arēnā, tad jūs varat sākt veidot savu raksturu. Lai palielinātu līmeni raksturs jums ir nepieciešama nauda. Pēc sākotnējā posmā, jūs varat veikt naudu no arēnā, medību monstriem un pabeigt quests Travels dienasgrāmatas sasniegumu.

Kaut burvju pilsētā - Elair, jums tiks apmācīti skolā burvjiem, un Warriors, kur jūs uzzināsiet visu veidu burvju trikiem. Pēc apmācību jums iet uz vienu no pasakains pilsētām šajā fantastisku pasauli: Zaorn, Dorikan Aradorn vai kur jums parādīt visu, ko esat iemācījušies. Papildus šīm pilsētām spēlē ir pilsētas, piemēram, Tarn un Viera.

Online spēles World of Wizards ir daudzas bīstamas radības: Savvaļas Dragons cīņas Sniegavīri elementals, Harpies, vilkačiem, briesmonis, spokiem, Giant Salamander, sirēnas, Golem, Tumša harpija Chaos dēmoniem. Arī ... šie radījumi bestiary joprojām pieder daudz dažādiem monstriem.

Play spēli online Wizards World, jums tiks skatoties laika apstākļu izmaiņas, kas ietekmē elementāro burvju burvji. Piemēram: Skaidrs palielinās un samazinās burvju Fire Magic Air, lietus ūdens burvju palielinās un samazinās burvju Fire Magic Mist Gaisa palielinājumus un samazinājumus burvju Zemes siltums palielina un samazina burvju Fire Magic Ūdens, Gaiss burvju sniegputenī palielinās un samazinās burvju uguns.

Spēļu Wizards World Online ir ļoti dažādas pilsētas ēku un katrai ēkai ir savs mērķis.

Play spēli Wizards World Online var ievadīt vienā no ģildes: Guild Masters Guild Stormtroopers. Spēle ir daudz dažādās sadaļās, un klātbūtne klanu un apvienību, sniedz jums lielisku iespēju. Tāpēc Wizards World būs interesanti spēlēt.

Cīņas šajā spēlē var būt gan individuālas, gan masu. Individuālajām cīņām ir: Duel, cīņa ar Garu, Shadowboxing, Divkauja bez lietas tuvcīņas, Turnīrs dueli un cīnīties "slazds". Masas: Chaotic, Chaos bez lietas balvas haosu starp rasēm, grupu, klans, Dual duelis starp pilsētām, cīņas starp gaismu un tumsu, kā arī cīnās Cupid.

Pasaules ekonomika Wizards pamatā vietējā valūtā - "monētas" (WWM - Wizards World Money).

Ir iespēja spēlēt uz pusi tumsas spēkiem, uz laiku no 1 nedēļas.

Kopumā, lai būtu jautri, dodieties uz Wizards Pasaules reģistrā un pievienoties spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more