Grāmatzīmes

Ziemeļu ziemeļaustrumu mantojums

Citi nosaukumi: Winterfrost mantojums

Ziemassvētku spēle Ziemeļvalstu mantojums: karš ar mirušajiem.

Winterfrost Game Ziemeļvalstu mantojums aicina jaunus spēlētājus uz fantastisku pasauli, kur viņiem tiek piedāvāts varonis, kurš ir paredzēts, lai aizsargātu valstību no augšāmceltajiem mirušajiem.

Pirms daudziem gadiem deviņi Darena klani nolēma aizmirst vecās sūdzības, savākt vienu pārstāvi starp dažādiem cilvēkiem un apvienot tos ekspedīcijā. Elfi, cilvēki, rūķi, giganti un orki bija jāvirza uz ziemeļiem esošā kontinenta attāliem stūriem, tur atraduši slēptās dārgumus un nogādāja tos pilsētā.

Iekārtas un apmācība, daudz resursu tika iztērēti, bet centieni bija veltīgi, ekspedīcija nomira skarbā klimatā. Gadu gaitā un negaidot ziņas, kļuva skaidrs, ka tie vairs nebūs. Bet tas tikai lika valdniekiem savākt jaunu grupu. Diemžēl viņi cieta līdzīgu likteni, kā arī tiem, kas tos sekoja.

Pēc kāda laika visi, kas atstāja un nomira, atgriezās miruši, lai atriebtu viņu pēcnācēju spītību. Sākot spēlēt Ziemas ziemas krasta mantojumu, jūs kļūstat par vienu no vecajiem vārdiem, kas piedalījās uzņēmumā, un tāpēc ir spiesti saskarties ar nemiernieku mirušajiem radiniekiem.

Tava tēvs jūs un jūsu brāli glābj, bet viņam ir jāziedo sava dzīve, lai jūs varētu doties uz bīstamu piedzīvojumu un mēģināt atrast atbildes uz svarīgiem jautājumiem.

ir jūsu pirmā izvēle.

Jūs ir tiesības izlemt, ka Ziemeļu ziemeļaustrumu mantojums ir labāks, lai jūs varētu reģistrēties vai pievienoties, izmantojot sociālos tīklus. Nākamais solis ir varoņa radīšana. Lai to izdarītu, iepazīstieties ar katras profesijas īpašībām un paturiet prātā, ka izskats un noteiktas prasmes ir atkarīgas no tā, vai tās ir vīrieši vai sievietes.

  • Iznīcinātājs ir veikls un ātrs, lieliski izvairās no ienaidnieku uzbrukumiem. Tas ir efektīvs cīnītājs pret atsevišķiem mērķiem, bet nevar tikt galā ar grupu.
  • War ir tipiska tvertne ar lielu dzīvības enerģiju. Apveltīta ar jaudu, kas ir ideāla tuvcīņa uzbrukumiem.
  • Mag nav labas veselības, un tā ir neefektīva pret atsevišķiem spēcīgiem villainiem, bet mazu pirkstu kustību pārsteidza ne pārāk spēcīgu pretinieku grupa. Sūknēšanas laikā jūs varat izvēlēties, ko vēlaties redzēt kā ārstu vai tos, kas rada bojājumus.
  • Šamanis būs labs aizstāvis, jo viņam ir burvestības, kā arī burvis.

Laiks rīkoties.

Ziemeļu ziemeļaustrumu mantojums ir patīkams spēlēt daudzu iemeslu dēļ, bet pirmā lieta, kas piesaista jūsu aci, ir ļoti spilgta, patīkama acs. Attīstība notiek vienmērīgi, un sākotnējie līmeņi neuzkrāj īpaši spēcīgus pretiniekus. Jūsu spēks ir pietiekami, lai risinātu mirušo pūļus.

Vēlāk, jūs sāksiet iegūt spēku un pieredzi, kļūt stiprākiem un būt gataviem nopietnām sadursmēm. Notikumu gaitā jūs:

  • Piemērojiet pakāpenisku darbību principu
  • Nomas palīgi
  • Fighting Monsters
  • Fight gamers
  • Lai piedalītos aizraujošos režīmos

Jūs varat iegūt pieredzi, piedaloties viesos, bet jūs varat izmantot meditāciju, atstājot varoni šajā stāvoklī, kamēr esat prom. Bet atgriežoties, jūs to atradīsiet enerģiski un spēcīgāk.

Jūsu raksturs ir apveltīts ar trīspadsmit talantiem, un kaujas laikā jūs izlemjat, kurš no tiem ir piemērotāks. Bet seši jūsu komandas palīgi automātiski izmantos dāvanu, ko viņi ir, tāpēc apsveriet to, ievietojot uzņēmumu kaujas laukā.

V iPlayer Winterfrost Ziemeļu senatne ilgu laiku, lai kļūtu par karotāju, nedarbosies, ja vēlaties uzvarēt galveno priekšnieku. Tāpēc apvienojieties klanos, cīnieties arēnā, iegūstiet visaugstākās priekšrocības.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more