Grāmatzīmes

Vējš Luck

Citi nosaukumi: Vējš Luck

Šī spēle jums ir spēlēt vārdā jūrnieks, kurš vēlas iegūt pārākumu visos jūras teritoriju. Papildus jums spēlē Wind of luck tiešsaistes šis alkst vairums citu joslās un organizācijām.

Wind of Luck spēli, ka jūs varat spēlēt par brīvu, iepriekš ielādēts jūsu datorspēļu klientu.

Vējā veiksmi spēlē jūs varat spēlēt šāda veida kuģiem:

 1. Āzijas.
 2. Karību jūras reģiona.
 3. Vidusjūras.

Āzijas transportlīdzekļiem ietver:

 1. Kobukson - ir slavenākais karakuģis East Asia.
 2. Katamarāns ir mazs dubultā kuģis, kas parādījās uz Polinēzijas salām.
 3. Quee Song - šī slavenā korejiešu kuģis.
 4. Pirate Junk - tradicionālo asinsvadu Austrumāzijas laimes meklētājiem.

Ar Karību kuģi ietver:

 1. Barca ir oriģināls kuģis Karību jūras kuģiem. Šis ir viens no vieglākajiem transportlīdzekļu spēli, un tas ir ļoti labs kuģis, lai uzzinātu pamatus jūras kara.
 2. Smuggler Schooner - neliels furgons, kas paredzēti ātri un īsu laiku, zema profila ar saliktām burām un labu izturību. Konsekventi labs kuģis ar nelabvēlīgiem vējiem. , Kuru ūdensizspaids ir apmēram 90 tonnas no tā var sasniegt ātrgaitas buru uz ilgu laiku.
 3. Bermuda - kuģis, kas bieži vien rodas starp iesācējiem laimes meklētājiem vai zema profila jūras žurkām Karību jūras ūdeņos. Stabils nelabvēlīgu vēju. Slim un spīdīgs šoneris Bermuda var sasniegt maksimālo ātrumu, kas ļoti īsā laikā.
 4. Privātpersona - liels kuģis, kas īpaši paredzēti apsūdzības un piesaistot tirdzniecības kuģiem. Mājokli sakarā ar to izturību ir paredzēts ātruma un bruņojuma. Tas parasti ir paredzēta neliela attāluma un ātruma ir atkarīga no tās dalībniekiem īsā laikā. Šis kuģis var veikt jebkuru uzdevumu, ar nelieliem zaudējumiem.

Ar Sredizemeomorskim kuģiem ietver:

 1. Polacca - ir daudzpusīgs kuģis. Tā ir airiem un burām, trīsstūrveida un kvadrātveida, tas ir ļoti labi, lai pozitīvi un negatīvi vējiem. Var peldēties seklā ūdenī.
 2. Balancella - tas ir liels zvejas laiva. Viņa tikai 4 mazas lielgabalus uz kuģa.
 3. Xebec - ir visbiežāk dizains kuģa, kuru izmanto Berberu korsāri Vidusjūrā XVII-XVIII gadsimtu. Zems kuģa apgrūtināja mērķi lielajiem kuģiem. Xebec extreme manevrētspēja padara ļoti laba iespēja, lai taktiku un nekrietns uz pretiniekiem.
 4. Kaujas - Šo kuģu, kas tiek sadalīts 4 likmēm. Šis skaistums ir gandrīz ideāls līdzsvars starp firepower, stingrība un kustību spējas. Uz kuģa 60 ​​šautenes par diviem ieroču klājiem. Ar spēcīgu struktūru un saspringto kleitu.

Play vējš LuckVy're dažādos reģionos dažādās kartēs. Jūsu uzmanība tiks pievērsta sešus reģionus.

Sākt spēli Vējš veiksmi brīvi spēlēt ar saviem draugiem. Viņi ir daudz vairāk interesantu un laiks iet ļoti ātri.

Wind of Luck online - tā ir īsta spēle, tas ir neapšaubāmi, ka jums patīk!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more