Grāmatzīmes

Būs Tērauda

Citi nosaukumi: Būs Tērauda

Will of Steel - datorspēle žanrā reālā laika stratēģija. Tulkojumā, iespējams, vairāk pazīstams ar jums, Griba un prāts. Spēļu izstrādātāji ir centušies pārvērst realitātē spēļu karš starp Austrumeiropas valstīm un kā liela valsts, piemēram, Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV). Tas parāda, ka amerikāņu perspektīvu terorisma problēmai un tās utranenie. Spēle būs Tērauda tāpat kā to dara ar reāliem notikumiem, un tas ir tikai nav manāms pilnīga nejaušība ar realitāti. Izmaksas jums izskatīties sevi.

Tāpat kā jebkura datora spēli, jūs varat pārlūkot internetu radīsies Tērauda video, lasīt šos pārskatus, pirms jūs kārdināt spēle. Tad apmeklējiet vietni, kur jūs varat spēlēt gribas tērauda download. Un doties uz brutālo cīņām.

Spēle ir iesniegts ar abām karojošajām pusēm. Veida, piemēram, labu - amerikāņiem, kuri iebilst pret terorismu. Un slikti - arābi - ir pretīgi, ļauni karotāji.

Spēle no Steel'll spēlēt divas dažādas viena spēlētāja kampaņas: Afganistānā un Irākā. Pirms jūs veikt sešpadsmit spēles misijas. Bet galvenais ir iznīcināt arābiem, kas rada terorisma un vardarbības pasaulē.

You - bataljona komandieris Marine Corps ASV. Veicot uzdevumus likts priekšā no jums, jūs un visu jūsu team'll ir daudz priekšrocību - palielinās, jaunu nosaukumu, kas radies, izmantojot jaunās taktiskās darbības. Līdz ar to, kas jūsu spēkos, katru reizi arvien vairāk un vairāk iespēju - pieprasīt datus no satelīta, izsaucot papildspēkus, artilērijas sagatavošanas un uzlidojumos vadību.

Spēle, un prāts ir vairākas pazīmes, piemēram

• Ar kaujas vienību un ieročus;

• grafikas kvalitāti;

• Balss vadība.

Kaujas vienības un ieroči - Jums ir dota vairāk nekā simts vienībām, pārvaldību un dažādu veidu ieročiem.

Kvalitātes grafiku - augstas kvalitātes. Šeit ir diena un nakts, dažādu laika apstākļu ietekme, rūpīgi detalizēti grafiski izstrādāts modelis, transporta un citas iespējas. Prezentēts precīza karte Valsts Amerikas Savienotajās Valstīs, līdz vissīkākajai detaļai.

Balss - ja jums ir mikrofons, jūs varat kontrolēt karaspēku.

Patiešām grafikas spēle ir pārstāvēta ar pienācīgu līmeni, kā arī skaņu, ja nav savas balss norādījumiem. Vai un Reason apskatot video jūs jau redzēt pats. Pirms spēles procesu.

Steigā jūtas pārsvarā visā procesā cīnās pret teroristu grupām. Tikai sniegtas šeit priekš jums šādu iespēju.

Neaizmirstiet, lai dalītos zināšanās par spēli Will no tērauda ar draugiem.

Bet spēle nebija saņemt labas atsauksmes no spēļu kritiķi. Varbūt tāpēc, ka šāds diezgan intensīva spēle, un tā var iet pilnīgi vienā vakarā. Un ne tikai. Tas tagad ir, lai saņemtu savu secinājumu par spēli gribu un prātu.

Ir labs garastāvoklis un spēle! Paldies par jūsu uzmanību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more